Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam kevesebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam kevesebbnek mindenkitől?

Figyelt kérdés

Lehet hogy mások számára ez egy hülye kérdés, de én sokszor elgondolkodtam ezen. A szüleimnek is mindig a testvérem ért többet, én voltam, és a mai napi én vagyok még mindig a hülye. Régen az osztálytársaimtól is mindig kevesebbnek éreztem magam, ki is lettem közösítve. Párkapcsolataimban is a legtöbbször férfiak hagytak el engem, igaz én is szakítottam. Sokat voltam egyedül, és anyukám is azt mondta bezzeg é másokkal ellentétben a kutyának se kellek. Rosszul esett, de én is tudom, hogy ez igaz volt. Egyszerűen bárhova megyek, mindig akad 1-2 ember aki teljesen lenéz engem.

Most van barátom, de még ő is azt mondta, hogy én sose fogok annyit dolgozni mint ő, és ha bármivel felidegesítem, akkor szakít. De utána már mondta, hogy nem lenne szíve engem elhagyni.

Volt már úgy hogy ügyet intéztem, és akkor is lenéztek engem.


2021. júl. 16. 14:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Olyan gondolatok is vannak bennem, hogy a barátomnak is örülhetek, hogy egyáltalán szóba állt velem, pláne hogy így is levagyok maradva 28 évesen mindenkitől kb.
2021. júl. 16. 14:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert mindenki (család, környezet) ezt sulykolta beléd, és önbeteljesítő jóslattá vált, sőt tudatalatt te magad is úgy viselkedsz, hogy lenézzenek. Ezen kellene dolgoznod, akár pszichológus segítségével.
2021. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért érzed ezt, mert mindenki ezt érezteti veled.
2021. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de ha ilyeneket mond a párod, akkor egyértelmű, hogy nem szeret, ez még a kisebbik probléma lenne, de ha nem tapló, akkor nárcisztikus, ami évekkel később óriási károkat okoz neked mind lelkileg mind fizikálisan, miután nagy nehezen kijöttél ebből a szarból.


Amúgy a többieknek adok igazat, valószínűleg több ember ezt ismételgette, és elhitted. Egy dolgot kell tudatosítanod, az hogy mit gondolnak rólad, az nem a te problémád hanem az övék, az hogy értéktelennek néznek magukhoz képest, az csak azt jelenti, hogy nem szeretnek, vagy nem szeretnek igazán, vagy lenéznek.


Kezd el trenírozni magad. Mindenki jó valamiben, csak meg kell találnod hogy te miben vagy jó!

2021. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, miért gondolod hogy a barátom narcisztikus?
2021. júl. 16. 15:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez bizonyos fokig nem csak rajtunk múlik. Kell hogy legyen annak is oka, hogy valahányszor egy teljesen másik környezetbe kerülök (új lakóhely, új munkahely, új baráti kör stb), attól függetlenül, hogy mennyire állok hozzájuk kedvesen, nyitottan és jókedvűen, mindig ugyanaz lesz az eredménye: átnéznek rajtam, semmibe vesznek, mindenből kihagynak. Nálam sokkal csúnyább, butább, unalmasabb, közönségesebb, bunkóbb emberek meg a társaság központjai.
2021. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem, hogyha a férfi szakít veled, miért érzed magad kevésnek. Lehet, hogy egyszerűen nem jöttetek ki egymással. Meg attól, hogy 2-3 embernek nem kellesz (de nem biztos hogy ez volt a gond, lehet, hogy csak így érezted) attól még van több ezer másik férfi.


Szerintem a szakítást ne úgy fogd fel, hogy "nem kellettél neki" hanem, hogy "egy jó csaj vagyok és nem tudja mit veszít ez az idióta"!

2021. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szerinted főnyeremény, de bárhány évesen is elküldeném ezért:


"hogy én sose fogok annyit dolgozni mint ő, és ha bármivel felidegesítem, akkor szakít"


És ezek nem is a szerelem szavai, ha nem tudnád.

2021. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Azért érzed ezt, mert ez már benned volt alap betegséként előző életedből, amot tovább erősített a szüleid nevelésének hiánya, és a mérgező jellegük hatása.

Ez mind csak benned van. Valójában valószínűleg jobb vagy, mint az átlagember, csak beteg vagy.

Azért néznek le, mert ezt sugárzod a tudatalattiddal.


Olvasd el birtalan balázstól a sorskönyv nélkül című könyvet.

Utána menj el egy megfelelő pszichoterapeutához.

2021. júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!