Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzi kevesebbnek magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi kevesebbnek magát?

Figyelt kérdés
Együtt voltam 2 évig a volt barátommal, most pedig az ő legjobb haverjával vagyok együtt. Nagyon sokat, rengeteget veszekedtünk mi hárman emiatt, drámai fél év volt, amíg végre elsimultak a dolgok, mert a volt barátom talált mást, aztán meg kibékültek. Durva volt, de most itt vagyunk, együtt, és jobban szeretem, mint bárkit eddig.. Tegnap már majdnem lefeküdtem vele, amikor előtört belőle egy furcsa érzés. Azt mondta, nem tudja, mit csináljon, mert a legjobb haverja jár az eszében, hogy mennyire sajnálja, és hogy nem tud velem lefeküdni emiatt, mert folyton az jár az eszében, hogy valaha a haverjával szexeltem. Hiába magyarázom neki, hogy az régen volt és már nem érdekel, nem érti meg, meg azt is mondta, hogy nem akar versengeni a legjobb haverjával - amit úgy ért, hogy ha a haver jobb az ágyban, mint ő (ami szerinte valószínű), akkor az is gáz, és mégkevésbé lesz kedve hozzám. Most ezzel a helyzettel mit lehet kezdeni? Annyira szeretem... De nem érti meg. :(
2013. dec. 4. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt lehet kezdeni, hogy alapból nem mászunk rá az ex legjobb haverjára.
2013. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gáz nincs abban, hogy az exe barátjával összejött... Az ő dolguk.


Mást nem nagyon tudsz tenni, próbálj meg még beszélni vele. Valahogy győzd meg!

2013. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt egyhamar nem fogja elfelejteni....
2013. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ezért is(!) tabu a haver exe a "hagyomány" szerint. Meg azért, amit a haver érez, hogy a lány akit szeretett egyszer, a legjobb haverjával jár.


Ha türelmes vagy, idővel túlteheti magát rajta, de őbenne most tényleg nagyon hasonló játszódik le, mintha megcsalnád a barátjával, a különbség csak annyi, hogy ez a múltban történt, és csak kvázi történt meg, és nem tud miatta rád haragudni, hiszen valójában nem csaltad meg. De a lelki szemei előtt és az érzéseiben a dolog nagyon hasonló. Nem akar úgy szeretkezni veled, hogy közben ezt érzi. Remélhetőleg ez csak időleges, ha türelmes vagy. Elmúlhat.

2013. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hiába magyarázom neki, nem érti meg, annyira rossz, tehetetlen vagyok, nem tudom neki bebizonyítani, hogy a volt barátom az nem véletlenül a volt barátom... Már nem érdekel... És azt, hogy jobb az ágyban mint ő, azzal magyarázta, hogy a haverja mindig is több mindenkinek tetszett, mint ő, és többet is szexelt, meg ilyenek.. De engem ez nem érdekel, őt szeretem, sokkal aranyosabb, kedvesebb személyiség, mint a haverja... Azért köszi
2013. dec. 4. 18:55
 6/6 Költőnő? ***** válasza:

voltam ilyenben....

SOHA egyikőjük sem fogja elfelejteni, bármit is mondjon és sztem innentől a bizalom sem áll vmi erős lábakon :(

Az én esetemben még több, mint egy év után is előjött...

szal sok jóra ne számíts. Én megtanultam egy életre.

2013. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!