Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevesebbnek érzem magam mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbnek érzem magam mikor látok egy szebb lányt mint én. Ez csak barátom társaságában jön elő. Mit tegyek? 😕

Figyelt kérdés

Tudom a kérdés alapján nem a felnőtt kategória és tudom ennyi idősen még elég éretlenül gondolkodom de pont azért is írom ide hátha írtok valami olyat ami mostmár végképp “észhez térít” ezzel a témával kapcsolatban.


Szóval az a gond nekem eléggé nagy önbizalomhiányom van, amin hiába dolgozok mint külsőleg és belsőleg is, ameddig nem leszek olyan (pl külsőre) amilyen szeretnék lenni, addig kevesebbnek fogom érezni magam másoknál (én úgy érzem)


Mindig mikor elmegyek egyedül vagy barátnőimmel valahova semmi bajom nincs, ha más rámnéz észre sem lehet rajtam venni, hogy problémám van magammal, magabiztos vagyok akkor.


Viszont mikor párommal megyünk akár cukrászdába, étterembe, wellnesezni, vásárolni, lényegében akárhova, mindig bizonytalan vagyok magamban.

Ha már ránéz egy lányra akkor ideges leszek (de csak akkor ha őt szebbnek látom magamnál). Sőt ha nem csak egyszer néz rá arra a lányra akkor úgy érzem biztos vele szívesebben lenne, ő jobban tetszene neki, stb. És ez meg is látszik a viselkedésemen.


Alig merek vele valahova elmenni mert mindig ilyen rosszul érzem magam és mindig ilyen gondolatok fognak el.


Akkor is mikor egy olyan lányt látunk aki sokkal vidámabb, közvetlenebb, stb mint én..

És az a baj én az ő társaságában vagyok csak így “befeszülve”

Mikor otthon vagyunk vagy nem látok magamnál jobbat addig semmi gond nincs, én is ugyan olyan vidám vagyok.



Mit tanácsoltok erre a problémára?


21N



2019. márc. 20. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha te látsz egy olyan férfit, aki sokkal inkább jóképű , mit teszel? Arra gondolsz, hogy milyen kár, hogy nem ő a párod? Ha így van, akkor nyilván magadból indulsz ki.


Akit szeretünk, összességében szeretjük, minden tulajdonságával együtt.


Igazad van abban, hogy éretlen vagy.

2019. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha az nem tart vissza, hogy emiatt egy elviselhetetlen hisztis p***a vagy és el fog hagyni, akkor csináld.
2019. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Érj meg agyilag és növeld az önbizalmadat. Ne hasonlítsd magad másokhoz. Egy 120 kg-s elhízott nőhöz pedig biztos kész királylány vagy.


Hűséget fogadunk és nem vakságot. Gondolom te is megnézel más pasit, pl. modellt a neten, mégse akarnád a párodat elhagyni érte.

2019. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Ölj meg minden nálad szebb nőt a bolygón.
2019. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
4. :D
2019. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy ember többet ér annál, mintsem a külseje alapján becsülje önmagát és embertársait is, ne éri meg, hogy így lealacsonyítsd magad. Fontosabb lenne tanulmányozd az önismeretet, így a saját érzelmi igényeidet is megismerheted. Egy erős kapcsolat nem attól stabil, hogy a nő mindig csinos és szuper, nőként te ezzel ne bolondítsd magad, inkább ismerd meg jobban önmagadat:

https://www.youtube.com/results?search_query=onismeret

2019. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

4:"Akkor csak Anglia maradna"


Viszont kérdező, te keress fel egy pszichológust.

2019. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, de gondolj bele. Te is elismered, ha egy férfi helyesebb a barátodnál. És, számít az? A fiúddal vagy, nem vele, mert őt szereted. A barátod is téged szeret, így kellesz neki. Mindig van, aki jobban néz ki nálunk, de ez nem jelent sokat.
2019. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy valaki jól teszi-veszi magát az semmit nem jelent. Ha a ti kapcsolatotok kellően meg van alapozva akkor nem múlhat azon, hogy szembe jött az utcán egy dekorált nő.

Ha társaságba mentek akkor engedd el a kezét, foglald el magad te is. Ha rámászol a féltékenykedsz akkor nagyon ciki lesz a párodnak is. Így lehet elveszíteni azt akit szeretünk

2019. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!