Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság, ha nem válaszolok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság, ha nem válaszolok, nem veszem fel a telefont stb miután?

Figyelt kérdés
Miután a másik felszívódott de jobb szó, hogy lekoppintott már 2 hete? Mondván ne keressem, nincs ideje, sok a munkája, de majd ő keres? Bunkóság volna részemről ha nem reagálnék semmit sem, ha megkeresne?
2021. júl. 16. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem.
2021. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Őszintén, nem is tudom mit tudnék mondani. Le lennék döbbenve, hogy milyen vastag a bőr az arcán, hogy ilyenek után képes volna megkeresni.
2021. júl. 16. 21:00
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem lenne bunkóság. Sőt..


Ilyenek után én be is fejezném vele a kontaktálást. Szórakozzon az édesanyjával.

2021. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nekem max egy nap ndm kommunikáció az ami belefér, mert azt nem hiszem el, hogy valakinek napokig/hetekig! nincs ideje és ezt előre meg is mondja hogy nem fog ráérni, pár perce sem lesz. Szóval azt mondjátok nem bunkóság ha nem reagálok.
2021. júl. 16. 21:03
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok pasinak megvan ehhez a bőr a képén. Nem is csodálkozom már ilyeneken.
2021. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5-ös én is készülök arra hogy megkeres, de a gondolatra is egyszerűen megnémulok, mert akkora volna rajtam a döbbenet hogy azt sem tudom mit kéne mondanom.
2021. júl. 16. 21:14
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
5, nőknek is :)
2021. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nőkre is jellemző, de általában pasik nyomulnak majd hagynak faképnél, aztán vesznek elő a fiókból, ha éppen olyanjuk van.

Én és a barátnőim legalább is biztos, hogy vagy végleg kioffolunk valakit, vagy semennyire, de nem szopatunk senkit hetekig.

Ellenben nekem nem 1 visszatérő társkeresős nyomorultam van(már bocsánat), akik azt hiszik, hogy hónapok múltán majd szívesen fogadom a közeledésüket. A legnevetségesebb, amikor én zárom le korrekten az ismerkedést, majd 2 hónap múlva felbukkannak, hogy nekik ismét lenne kedvük beszélgetni. Nekem meg nincs, nem hiába zártam le anno. Aztán jön a számonkérés meg a hülyepicsáz@s. Vicc kategória már ez az egész ismerkedősdi, na. És ne égjen ki az ember.

2021. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nőként mindig kerek perec közöltem hogy részemről vége a dolognak, az ismerkedésnek. Eszembe nem jutna az, hogy olyan helyzetbe hozzam a másikat, mint amilyenbe engem ez az illető. Majd az lesz hogy ő jelezte hogy nem fog ráérni, és miért nem örülök ha pedig x hét után keres? Ilyen helyzetbe csak a világ legalja tud hozni egy másik embert, akiről tudja jól, hogy sokat tesz a kapcsolatért.
2021. júl. 16. 21:27
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Nekem nem igazán van tapasztalatom tarskeresovel. Mindig személyesen ismerkedtem, habár céltudatosan soha nem kerestem. De ugy érzem lassan rá leszek kenyszerulve valamilyen tarskereso használatára, habár nagyon távol áll tőlem....
2021. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!