Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Női válaszolókat kérdezem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női válaszolókat kérdezem. Egy nő tud bunkó lenni? Hogyan?

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a nemtől függ, hanem neveltetéstől, stílustól, életkörülményektől. De az a cél, hogy bunkó legyél?
2019. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok. Nem magam miatt kérdezem. Érdekel hogy a nők mit tartanak egy kapcsolaton belül bunkóságnak saját részről.

Egy nő egyáltalán tud-e bunkó lenni, vagy ez csak férfi reszort-e?

2019. febr. 28. 15:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban szerintem bunkóságnak számít, ha úgy beszél a nő a párjával, mint akit a s*ggéből rángatott elő, ha nem tiszteli, ha megalázza otthon és mások előtt is. Nagyjából így tudom elképzelni, bár ez mindkét nem részéről igaz lehet.
2019. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az már egyéni, hogy ki mit tart annak.
2019. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Tiszteletlen beszéd és viselkedés, a másik érzelmeinek és érzéseinek figyelmen kívül hagyása vagy éppenséggel megsértése.


"bunkóság: műveletlenség, iskolázatlanság, tanulatlanság, kulturálatlanság, civilizálatlanság, tuskóság, modortalanság, tahóság, taplóság, faragatlanság, tapintatlanság"

2019. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bárki tud bunkó lenni, nemre, korra való tekintet nélkül. Az előző válaszadó kifejtette a véleményem a hogyan tekintetében.
2019. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Érdemes különbséget tenni a szándékos és a szándék nélküli bunkóságok között és máris lesz különbség. Míg a legtöbb pasi nem szándékosan bunkó mikor éppen az... hanem inkább figyelmetlen, addig egy nő sokkal inkább direkt az, ha az. Legalábbis én mindig erre jutottam. Ha én beszólok, talán észre sem veszem, hogy bántó volt. Ha elfelejtek valamit, nem direkt teszek úgy. Ha nem csinálok valamit szintén azért mert vagy nem találom lényegesnek vagy teljesen kiment a fejemből. Ezzel szemben egy nő ha beszól annak igenis oka van. Azzal közli, hogy épp valami bántja. Ha engem valami bánt felkapom a vizet. Ők intrikásabban oldják meg. Ez már az oviban is így van.
2019. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne tudnánk bunkók lenni, ez sosem volt nem-specifikus dolog. Bunkóság, ha pl. tiszteletlenül beszélnék a társammal, mintha a hátsómból rángattam volna elő, bunkóság, ha rajta vezetném le a feszültséget és mondjuk kiabálnék vele vagy beszólogatnék neki, bunkóság, ha társaságban nekiállnék alázni és kiröhögni, bunkóság, ha normális kommunikáció helyett veszekedve vagy passzív-agresszav módon kommunikálnám a sérelmeim, stb. stb. Néha a nők sokkal nagyobb bunkók tudnak ám lenni, mint ahogy azt az ember el tudná képzelni.
2019. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogyne tudna. Hogy hogyan??? 🤔 Szúrkálódik, megjegyzéseket tesz, direkt azt csinálja, ami téged idegesít.
2019. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bárki tudhat bunkó lenni. Ez nem nem kérdése. Hanem igen:D

Tehát pl amiért pl bunkónak ítélnél, éreznél egy férfit; azért pl egy nő is lehet bunkó. Amúgy nálam ez pl nem számít, hogy ki megy be először az ajtón (Amúgy lány vagyok, de nemtom, lehet, hogy jó úgy is, ahogy adja magát a helyzet; de egyenrangúak vagyunk, tiszteljük egymást, így nem várom el, hogy előre engedjen. Amúgy még nem volt pasim, de valszeg előre engedne, ha lenne, mert csak cuki embert választanék, de ez énnálam pl nem oszt , nem szoros; tehát ez pl nem tartozik a bunkóság tárgykörébe.)

2019. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!