Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem tudok normalisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok normalisan beszelni vele, akkor fogyatekosnak nezhet?

Figyelt kérdés

Van egy ember akivel nem akarok osszejonni, de bejon, es ez a problema forrasa, mert zavarban vagyok, es ha beszelunk, nem tudok egyszeruen ep, osszetett, normalis mondatokat megfogalmazni🤣

Munkatarsrol van szo, altalaban a munkaval kapcsolatban beszelunk, de volt mar, hogy a nyaralasrol kerdezett, altalaban elhadarok valamit, aztan fogom a fejem utolag, hogy ugy hangzott, amit mondtam, mintha valami szellemi serult lennek.

Egyedul abban bizom, hogy szokott hallani amugy masokkal kommunikalni, olyan emberekkel, akik elott nem vagyok zavarban, tehat talan latja azert, hogy amugy tudok normalisan beszelgetni.

Most a kerdes nem az, hogy hogyan jojjek ossze vele, hanem hogy hogyan lehetne valahogy csokkenteni ezt a zavarban levest valaki elott, mert mar kezdem ugy erezni, hogy jobb lenne, ha soha tobbet nem allnek vele szoba, csak ez meg elkerulhetetlen :D

(Ismetlem, nem halalos szerelemrol van szo vagy ellenallhatatlan vagyrol, szimpla kemia, es alapbol nem szeretem, ha butanak neznek, mikor nem vagyok az.)


2021. júl. 16. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2021. júl. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem
2021. júl. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű nem tart túl értelmesnek. Ő sajnos nem tudhatja azt, hogy csak vele beszélsz máshogy.
2021. júl. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ido kerdese.

Sok apro, par mondatos beszelgetes a jo, a tobbiből menekulj ki.

Idovel ez a par mondatos beszelgetes kiforrja magát, hogy kesobb menni fog lazábban tobb mondatos is. Soha ne akarj eroltetni semmit. Mindig addig beszelgess csak, amig ertelmesen megy, aztan lepj ki.(ha csak annyi hogy jo reggelt, akkor csak ennyi :))

Idovel nyulni fog az az ido, amig ertelmes vagy :D


Én a mostani barátommal kezdtem igy. Habár szexeltunk, de mikor beszelgettem vele, halálkomolyan en ugy beszelgettem karot nyelve mint egy állásinterjun. (Ki vagyok mit csinálok mik a terveim állandoan kérdezgetett)Így kezdtem, szex után ez volt az elso beszélgetésunk es ő halálkomoly volt, szoszerint diplomatikusan tárgyaltunk..

Aztán folyamat menekultem a beszélgetésektol, szex után tipli, szex elott a szexre térve rá azonnal a szia után.

Beszélgetések, de még csak 5 perc is, mikor vártunk vkit, egy kin volt vele.


Volt amikor elnézést is kértem tőle már, hogy ne higyje azt, h nem érdekel amit mond, nem akarok bunko lenni, csak a szexrol nem tudok áttérni laza beszélgetős stylra.

Ráadásul életem első idősebb pasija, es ugy éreztem mintha a szigoru ésszerű racionális apámmal kéne bájcsevegnem, mint az idiota lánya, (pedig nincs nagy korkul.koztunk csak inkább státuszban hatalmas)aki ha kettőt szol is, már hülyének van nézve(apa is, ő is magas rangu full gazdag vezetők nem egy cégük van, én meg laza félrecsuszott tingli tangli kis "senki")


De szóval idővel kialakult minden, már önmagam tudok lenni

2021. júl. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amugy elsovel értek egyet.

Nagyon gyorsan kihátrálnak általában az emberek a velem valo kontaktbol amikor ramjon ez a blokk. Es nagyon nem keresik a társaságom.

4.voltam

2021. júl. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja es mivel alig osztottam meg magamrol bármit igy neki állt nyomozni(rendesen vannak kapcaokatai mindenhova) es amik kiderültek rolam (marhára nem atlag életem van/volt)azok mellbevágták. Ahogy alakulþlt a kapcsolat ugy lett a szenvedélyes vadállat "szeretőből"(monogámok vagyunk) egy hősszerelmes :)

4.

2021. júl. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy munkatársnőm, akivel 1× összekaptunk, majd miután ezt rendeztük, megbeszéltük egymással, hogy köszönésen kívül nem beszélgetünk egymással, ebbe azért beletartozik a munka téma is. Jobb ez így.
2021. júl. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre a megoldás engem is érdekelne, hasonló helyzetben vagyok egy kicsit idősebb férfi kollégával.
2021. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!