Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Volt, hogy a valós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt, hogy a valós ok helyett csak kifogást mondtatok miért nem lehettek együtt, jöhettek össze?

Figyelt kérdés

Miért nem mondtátok meg a valós okot? Mit mondtatok helyette és mi lett volna a valós indok?


Plusz egy kérdés.

Férfiaknál megesik, hogy utólag megbánják a döntésüket? Hogy nem jöttek össze egy lánnyal?


2021. júl. 17. 11:37
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

Nem. Fájóan őszinte vagyok, alacsony empátiával.


Plusz kérdésre: természetesen megesik, de az esetek túlnyomó többségében csak a szexhiány miatt.

2021. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

"Férfiak! Volt, hogy a valós ok helyett csak kifogást mondtatok miért nem lehettek együtt, jöhettek össze?":

Én állandóan ezt játszom, ezt teszem. Nem vagyok sikeres a nőknél, de ha van is 1-2 igazán befutó, "sikeresen" elmarom ezen tulajdonságommal magamat tőlük.


"Miért nem mondtátok meg a valós okot?":

Félek, hogy nem kellenék azután (sem).


"Mit mondtatok helyette és mi lett volna a valós indok?": Helyette mindig találok olyan dolgot, ami tuti nem fog neki tetszeni, pedig sokkal jobban elfogadhatóbb lehetne az, ha elfogadóbb lenne a másik fél.

A valós indok, hogy van egy alapbetegségem.


"Férfiaknál megesik, hogy utólag megbánják a döntésüket? Hogy nem jöttek össze egy lánnyal?":

Az életemből, a helyzetemből adódóan mindig ezt élem át.

2021. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyilván. Nem kell megsérteni senkit!

Nem bántam meg, hiszen nem voltunk egy hullámhosszon.

2021. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyilván. Nem fogom azt mondani, hogy "bűn ronda vagy, és rosszul vagyok, ha a közelembe jössz". Én ezeket egy percig nem bántam meg.


Olyat bántam meg, hogy nem voltam elég merész, kezdeményező, pedig talán lett volna keresnivalóm (mert még fiatal voltam és nem volt elég önbizalmam)

2021. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelenlegi párom anni azért szakított az exével, mert hogy ő azt hitte, hogy lapos a föld, az égen lévő repülők csak hologrammok stb. Nem volt lelki ereje elmondani, hogy mennyire gyökér így csak annyit mondott neki, hogy nem a csajjal van a baj, hanem vele és hogy a csaj jobbat érdemel.
2021. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem lehet egyenesen megmondani a miértet, azt nem bánják meg.
2021. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!