Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randi után mondtátok ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi után mondtátok ki, hogy “hivatalosan” is együtt vagytok? Az első szex előtte vagy utána volt? Kb.mennyi ideje ismertétek egymást ekkor?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
20 éve vagyunk együtt, és még mindig nem mondtuk ki. Pedig már össze is házasodtunk. ...Akkor tulajdonképpen egy sima ismerősömmel házasodtam össze, nem is a párommal? 😔😀
2021. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik randin volt szex és azóta együtt élünk. Nem hiszem, hogy kimontuk volna valaha, hiszen egyértelmű.
2021. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretségunk első hetében volt az első 2 randink, 2.randin volt csók, az egy vasárnap délután volt. Rákövetkező szerdán kérdezte meg, leszek - e a barátnője. Másfél héttel később, egy szombati napon volt az első szex. Egész pontosan 2013-ban történt események alapján. :)
2021. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Csak azért kérdezte meg szerintem, mert nekem ő előtte nem volt még kapcsolatom, 18 éves voltam. Felnőtt fejjel szerintem nem nagyon mondják már ki az emberek. Azt meg az elején tisztázni kell, mik a szándékok, de kimondani felesleges.
2021. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem kimondani hanem megélni kell. 4 éve együtt vagyunk de még nem került szóba.
2021. jan. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

2016 augusztus 28 ➡️ első randi

2016 szeptember 10 ➡️ 3.randi, első csók, ott kérdezte meg, lennék-e a barátnője.

2016 szeptember 17 ➡️ első szex

2016 október 6 ➡️ hozzáköltöztem

2019 áprili 04 ➡️ megszületett a fiunk

2020.március,06 ➡️ elvett feleségül

2021. jan. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért jobb, ha az emberek megbeszélik, hogy komolyan terveznek. Ha nem is ilyen kijelentéssel, hogy 'hivatalosan együtt vagyunk', de tudatni a másikkal, hogy mi van. Gondolom, a fent leírt eseteknél voltak ráutaló jelek. Ma meg már nem egy olyan 'kapcsolat' van, ahol csak az egyik reménykedik, hogy aki néha megdugja, komolyan is gondolja. Tele a világ érzelmileg éretlen emberekkel.
2021. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Első randin volt csók, másodikon szex. Utána párom mondta szeretné folytatni velem. Azóta együtt is élünk.
2021. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

a harmadik randin jöttünk össze hivatalosan az első csók után, az 5.-en feküdtünk le.

19/l és 25/f, 2 éve együtt

2021. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!