Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodtam az ex barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodtam az ex barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban vagyok 1,5 évet. 23 éves vagyok.

Mikor elkezdtünk írogatni egymással a mostani barátnőmmel akivel most vagyok, írogatottam más lányokkal is.

Volt egy lány, aki 3 évvel idősebb volt nálam. Ugyan abból a faluból van ahonnan a barátnőm. Nem messze lakik ahol a barátnőm. Szűz fiú voltam akkor még. A mostani barátnőmmel veszítettem el a szűzességemet. Elmondom, hogy most mi a probléma. A mostani barátnőmmel nem működik a szex dolog. Nem élvezem a szexet, nem érzek semmit szex közben. És írtam erről egy történetet egy fórum oldalon, és a barátnőm rá jött. Balhé lett belőle de végül minden rendeződött. De máig mindig a fejemhez vágja hogy miket írtam róla. De ezt már milliószor megbeszéltük. Néha nincs miről beszélgetni, nincs téma, unalom van, unalmasnak látom néha ezt az egész kapcsolatot.

Tegnap beszéltünk munkában, hogy milyen élményeink vannak találkozások lányokkal. És akkor meg említettem az egyik lányt aki 3 évvel idősebb nálam. A lány tudta, hogy szűz vagyok és nem zavarta őt, hogy az vagyok, azt mondta hogy be tanít. Le akart velem feküdni, én féltem, hogy mi lesz ne hogy van pasija és megver. Nem volt senkije. Óriási mellei vannak, nagyon szimpatikus volt számomra. De nem feküdtem le vele mert féltem. Megmondom igazán, gondolkodom azon, hogy milyen lenne vajon vele a kapcsolat, hogy ugyanolyan mint a mostani kapcsolatom van, vagy jobb, vagy netán még rosszabb.

Na és erről a 3 évvel idősebb lánnyal álmodtam az éjjel. Hogy csókolózkodtunk, aztán lefeküdtünk. Megmondom őszintén bánt a dolog, mert el halasztottam egy nagy lehetőséget. A mostani barátnőmtől kapok mindent, de a szex nem jó számomra, nem tudom élvezni, nem érzek semmit szex közben egyáltalán, mintha halott lenne a makkom. Sokat gondolkodom azon is hogy milyen lenne más lánnyal a szex de ki tudja hogy más lánnyal élvezném-e a szexet.


Szerintetek valamit jelent ez az álom?

Illetve miért nem érzek semmit szex közben?

Szerintetek nagy hibát követtem el?

Mit tegyek? Mit tudtok tanácsolni?

Köszi szépen minden kedves válaszolónak hogy tudtok nekem segíteni, tanácsot adni.


2021. júl. 17. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi vagy te, a falu bikája?
2021. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel vele szr, ezért vágysz másra, legegyszerűbb ehhez az a személy, akit ismersz/látsz és vonz.


Mivel a kapcsolatod egy hulladék, érdemes lenne lezárni és olyannal összejönni, akivel nem unalomból vagy.

2021. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!