Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől függ, hogy jó párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy jó párt választunk magunknak?

Figyelt kérdés
Szerencse, ráérzés, kipróbálás, pénz?
2021. júl. 18. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Az elejen szerencse, idovel meg ahogy egyre tapasztaltabb leszel rajossz hogy mi kell mi nem kell neked
2021. júl. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Tudatosság kellene leginkább, de sok esetben elsodorják az embereket az érzelmek.
2021. júl. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

10en évesen helyes legyen..

20on évesen dolgozzon..

30 évesen minimális egzisztenciája legyen..

40 évesen szexisten legyen..

A többit még nem tudom.. :)

2021. júl. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Szerencse, tapasztalat, megérzés és kipróbálás.

Vagyis akiről eleve tudod, hogy felejtős, azzal nem kezdesz. Foglalt, link, dohányzik, iszik, mindenkit átver, bunkó, stb. Nem változik meg.

Okos ember minden szakításból tanul valamit. Mondjuk ha az előző partnerrel konfliktus volt abból, hogy ő szeret menni, utazni, te meg nem, legközelebb már az elején tisztázod.

Kipróbálás alatt azt értem, hogy legtöbb esetben menet közben jönnek elő a gondok. A kisebbeket érdemes megoldani, a nagyobbakat is: egyszer. Mondjuk ha építő jellegű vitára képtelen, ha valamiért szólsz, akkor lekezelő és bunkó, akkor egyszer jelzed. Másodszor meg szakítasz, mert úgysem javít rajta. Ha "de én szeretem" és benyeled, akkor pár hónap múlva ne csodálkozz, ha úgy beszél veled, mint a kutyával. Bármilyen nehéz, de meg kell tanulni időben kilépni.

Pénz... hát szerintem önmagában xart se számít. Inkább az számít, hogy miért van/nincs. Lusta-szorgalmas, okos-buta, spórolós-pazarló, karrierista-tétlen, életre való-önnállótlan.

2021. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Sok dologtól függ. Szerintem az egyik legfontosabb a család és a minta, amit onnan hozol. Ha egészséges mintát hozol, jó a kapcsolatod a szüleiddel, nagyobb eséllyel szeretsz bele a jó emberbe igazi tudatosság nélkül. Aztán fontos a szerencse: én nagyon-nagyon ritkán találkozom olyan emberrel, akibe bele tudnék szeretni. És nagyon-nagyon fontos a tudatosság. Bizonyos dolgokról különösebb tapasztalat nélkül is tudhatod, jó-e neked, mások pedig tapasztalat útján derülnek ki. A tudatossághoz viszont kell egy jóadag önismeret és önkritika.
2021. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!