Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem hogy a barátnőm exe ennyire "furcsa"? Én túloztam el ezt az egészet vagy igazam lehet?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel szóval ez még elég friss kapcsolat. Egy hete Franciaországban voltunk nyaralni egy nagyobb baráti társasággal. Ebben az időben az országban volt az exe is aki Mexikóból származik(a barátnőm is apai ágon) Mikor szakítottak akkor nem szakítottak meg teljesen minden kapcsolatot így jóban van a barátnőm testvérével aki szintén ott volt a nyaraláson és el is hívta magunkhoz. Ekkor már beütött hogy valami nem okes a pasival mivel 23 évesen szinte milliárdos úgy, hogy a szülei meghaltak ráadásul addig is az anyja csak takarító az apja meg halász volt szóval nem valami gazdag örökösök fia. Ennek ellenére Ferrarit bérelt, Rolex volt a karján, iszonyat márkás ruhákban járt és egyszer mikor jártunk a lakásán akkor láttam hogy egy kisebb villát bérelt ki. Olyan volt ráadásul mintha a barátnőmön nem lenne meg túl és a barátnőm sem teljesen rajta. Folyamatosan játékosan flörtölgettek(bár ezt elvileg csak én vettem észre mert amúgy csak barátokként viccelődtek) Azon idegesítettem fel nagyon magam mikor a pasi elment a vuitton üzletbe vásárolni és a barátnőmnek is vett valami pénztárcát aki szó nélkül elfogadta. Egyszer mikor véletlenül ketten maradtunk az asztalnál iszogatás után, én egy kicsit becsiccsentve megkerdeztem hogy vetélytársnak tekint-e. Ő erre csak mosolygott és azt mondta, hogy ha annak tekintene akkor most nem ülnék itt. Ráadásul mikor azt mondtam viccből hogy nem engedem a barátnőmet augusztusban Mexikóba akkor is csak ravaszan mosolygott és annyit mondott hogy akkor majd meglátjuk hogy mi lesz. Én ezeket ilyen bújtatott fenyegetésnek vettem és szóltam a barátnőmnek illetve azt a gyanumat is elmondtam hogy szerintem a pasi valami illegálisban mászkál. Ő ezen csak nevetett az elején és azt mondta hogy hülyeség de mikor tovább erőltettem akkor lement a partra és kb 3 óráig telefonált éjszaka. Másnap (az utolsó nap) szintén hideg volt köztünk a viszony viszont a pasival meg elment ebédelni illetve elkísérte vásárolni. Azóta mióta itthon vagyunk szintén hideg viszonyban vagyunk és azt mondta addig nem beszél velem még ki nem verem a fejemből ezt az ostobaságot.
2021. júl. 18. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nőként azt javasolnám, szabadulj meg ettől a csajtól, abszolút gáz a viselkedése...
2021. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik csatornán megy ez a sorozat? 🤔
2021. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb probléma hogy egyik csatornán se. Már mióta azon rugózok hogy mit csináljak. A barátaimtól, rokonaimtól nem akarok tanácsot kérni mert nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni a barátnőmet meg azt sem akarom hogy kinevessenek vagy hülyének nézzenek a gyanúm miatt mint a barátnőm. Ráadásul az igazat megvallva egy kicsit tényleg rám tudott ijeszteni az ex ezért sem akarom ismerősöknek kiteregetni és ezért jöttem ide fel.
2021. júl. 18. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Építsd le ezt a kapcsolatod, sehogy se lesz ez jó. Ha a csaj nem is megy félre, amit kétlek, akkor kisebbségi gondjaid lesznek, mert nem vagy annyira vagyonos. Gondolj inkább a saját lelki békédre. Megér a csaj ennyit? Pláne 4 hónap után?

30N

2021. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ültesd le és beszélj vele. Mert ha komolyan gondolja, hogy az ex miatt legyen durcás és legyen ilyen hideg a kapcsolatotok akkor ő az exet szereti nem téged. Vagyis az ex a fontosabb. Szóval ha nem tér észhez nagyon gyorsan akkor szerintem fogd a cuccod és vissza se nézz.

Mert ha szereted ha nem.. Nincs értelme így.

2021. júl. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!