Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi idő után vajon mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után vajon mi változott meg benne?

Figyelt kérdés
3 éve ismerjük egymást, nekem nagyon bejött, álmaim pasija külsőre. Visszautasított akkor, mondta, hogy maradjunk csak barátok,neki nem vagyok az esete. Ez valóban meg is történt. Azóta is napi-kétnapi szinten minimum fél órát-órát beszélünk egymással. Én kb. fél évig reménykedtem, hogy mégis lesz köztünk valami, utána nehezen, de sikerült továbblépnem, újból elkezdtem másokkal ismerkedni. Már egyáltalán nem úgy nézek rá, mint korábban, tényleg csak barátbak tartom. Erre tegnap esti grillezős-iszogatós házibuliban eléggé rámhajtott, mondjuk úgy nem rajta múlt, hogy nem történt köztünk csók vagy több. Mi történhetett? Máskor is volt már ittas, mégsem közeledett felém így. Külsőm sem változott, ha korábban nem jőttem be neki, akkor most mégis?
2021. júl. 18. 12:33
1 2
 1/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
80%

Tud róla, hogy másokkal is ismerkedsz? Ha igen, akkor valószínűleg kétségbeesésében próbálkozott be nálad, ha meg nem tudja, hogy mások is vannak nálad képben, akkor egyszerűen csak most érezte idejét annak, hogy lépéseket tegyen feléd.

(Utóbbihoz még annyit hozzátennék, hogy nem mindenki startol rá egyből a másikra, sok embernek évek kellenek, hogy érezni kezdjen valaki iránt.)

2021. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze, ahogy én is tudok a korábbi barátnőiről, egyéjszakás kalandjairól is, mindent megbeszélünk egymással, ő a legfőbb bizalmasom. Azt mondta annó, hogy nem vagyok az esete, nem jövök be neki, ez nem gondolnám, hogy tud változni az évek során.
2021. júl. 18. 12:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs neki jobb csaj képben és befosott, hogy azt az egyet is elszalasztja, akit még néha elő tudna venni. Nyugi, amint lenne neki megint jobb, le se xarna.

Ittasan meg hagyjuk, hogy kinek mi az esete, főleg kiéhezve... Az egy másik állapot.

2021. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez azért nem állja mwg a helyét, mert június eleje óta van neki egy komolyabbnak tűnő kapcsolata, nem egyedülálló.
2021. júl. 18. 12:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Marha komoly kapcsolat lehet, ha mellette másokra is rámászik. Akkor csak szimplán egy ilyen mindent megdugok, amit tudok ember és most te voltál ott. Akkor is tartom, hogy józanul nem akarna ugyanúgy, meg komolyra, ha már egyszer kijelentette.
2021. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg végképp hagyd a francba. Gondolom azt akarod hallani, hogy meggondolta magát, mégis tetszel neki, kedvel és te leszel élete szerelme. De ez nem így van, csak szimplán egy olyan férfi, akit hajt a vadászösztöne. Lehet, hogy szeret a tilosban mászkálni. Míg szingli volt, nem lettél volna neki elég érdekes, de most, hogy lett valakije, kell a tiltott gyümölcs. Nem javaslom, hogy bármibe is belemenj vele, mert csak sérülni fogsz.
2021. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Dehogyis, olvasd el figyelmesen, leírtam, hogy fél év után továbbléptem, nem táplálok iránta érzelmeket, nem akarok már tőle semmit,csak a további szoros baráti viszonyt.
2021. júl. 18. 12:56
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, értem én, de mégiscsak feltetted ezt a kérdést. Én is nő vagyok, nekem nem kell magyarázkodnod. Mindannyiunknak simogatná az egojat, ha egy olyan pasi rájönne, mit veszített, aki korábban elutasított. :) nincsen ezzel semmi gond, nem szégyen. :)
2021. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
És neked van vagy volt azóta barátod kérdező? Vagy végig ez a baráti kapcsolat nehezítette a te pártalálásod?
2021. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy jöttél be neki! Továbbra se tart magának valónak, csak dugni akart a pia hatása alatt és pont te voltál kéznél. Józanul meg se piszkálna. Próbáld csak ki.


Bár azt akarod olvasni és hallani hogy megváltozott a véleménye rólad és beléd szeretett, holott ez nem így van. Egyébként se hűséges típus ezek szerint ha a barátnője háta mögött ilyeneket csinál. Valószínűleg több is van a tarsolyában talonba letéve nő.


Ne reménykedj. Valószínűleg nem is emlékszik arra hogy rád akart mászni.

2021. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!