Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltöznél a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznél a pároddal csak mert nincs hova menned?

Figyelt kérdés

Épp elvesztettem a munkám, amikor anyám kitalálta, hogy költözzek ki jövő hónaptól. Nyilván keresek munkát, szóval ez max ilyen 1 hónap lesz, amíg nincs munkám. A páromnak van már saját lakása. Nem akarok csak azért odaköltözni, mert nincs hova mennem, de tény, hogy nagy spórolást jelentene.

Fél éve vagyunk együtt. Én 22 vagyok, ő 31.


2021. júl. 18. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő kér meg, hogy koltozz oda, az rendben van szerintem
2021. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahol laknod kell, akár ideiglenesen is, ha nem ő, akkor baráthoz is mehetsz. Anyád úgy gondolta ha lesz munkád visszafogad? Lakás vagy szoba bérléshez kauciót kell letenni, van erre pénzed?
2021. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jófej anyád van, remélem ő is ennyire akar majd rád számítani a bajban. Én otthagynám őt a vérbe és megoldanám addig akárkinél. Féléves kapcsolatban amúgy szerintem simán belefér már ez, legalább kiderül hogy működtök együtt.
2021. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Van 250ezrem, de ennyi mindenem. Anyám elkérte a fizetésem felét, mert különben szerinte nem tudtunk volna megélni, meg párszor be kellett még ezen felül vásárolnom stb, nem sokat tudtam félretenni.


3. Lehet igazad van

2021. júl. 18. 17:02
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Amikor ezt mondtad a párodnak, mit mondott?
2021. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nem mondtam neki, nélküle szeretném megoldani.. csak annyira már ismerem, hogyha mondom neki, hogy ez a helyzet egyből azt fogja mondani, hogy költözzek hozzá
2021. júl. 18. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os Akkor lenne baj, ha nem ezt mondaná. Nyugodtan mondd el neki, ha felajánlja, és te korainak érzed az összeköltözést, akkor legalább addig, amíg nem találsz más megoldást.
2021. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Hát ha nem lesz belole "befogadott kutya" effekt, csak akkor.

Nem tudni kibol mit vált ki egy "menekült" nő "státusza".


Valszeg minden perverzióját kiakarja majd rajtad élni. Ezt ugy elsőkörben.

2021. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!