Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire nagy váltás összekölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nagy váltás összeköltözni fiatalon a pároddal?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy fiatal? Miből váltasz? Saját lakásból, vagy a szüleidtől? Éltél már egyedül? Vagy valaki mással együtt?
2019. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én 21 leszek, a párom 23 amikor össze fogunk költözni. Ennyi idősen hogyan éltétek meg amikor kiköltöztetek a családi fészekből? Mi volt a legnehezebb dolog az együttélés során? Persze ismerjük egymást meg megszoktuk már egymás dolgait, nem is ezzel van a gond, csak az érdekel mennyire nehéz ha csak egymásra vagytok utalva
2019. jan. 8. 22:41
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Én boldog voltam és felszabadult,nem volt gond,váltás hisz nem voltam előtte se fogyatékos mindent anyu apu csinál szinten,tudtam főzni mosni csekket feladni diák melóztam 17 évesen már..

36N

2019. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Mi először (tudatosan) egyedül éltünk, és csak utána együtt. Először fel kell nőni, önállósodni és utána tovább lépni. Megelőzhető a támaszkodás a kapcsolatra. Tanulj meg egyedül lenni és utána köteleződj el!
2019. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem életem legjobb döntése volt, felszabadított. Végre tudtam úgy csinálni az életem meg a háztartást ahogy nekem jó volt. Én mondjuk eleve rettentően utáltam együtt élni a szüleimmel, tehát nyilván ez is közrejátszott. Ha nincsen gondotok az önállósággal, a főzéssel, háztartás vezetéssel akkor semmi probléma nem lesz szerintem. Jobban meg is ismeritek egymást. De mi sokkal nyugodtabbak vagyunk mind a ketten mióta nem szülőkkel élünk. Nekem felüdülés, hogy végre megvannak a saját dolgaim és nem kezel senki kisgyerekként. Meg nyilván az is jó érzés, hogy látom a munkám eredményét. Tudom, hogy mennyi pénzem meg energiám van a kis lakásunkban.
2019. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
19 voltam, életem legjobb döntése volt a férjemmel összeköltözni. 😊
2019. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon féltem tőle, főleg azért mert nagyon ragaszkodtam a családomhoz, de nem volt nehéz, sőt, nagyon hamar megszoktam és élveztem.
2019. jan. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogyan jell fozni,mosni takarítani és a párod is, akkor jó lesz. Egyébként kínszenvedés.
2019. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kriszpo ***** válasza:
100%
Röviden: próbáld ki, majd megtudod. Egyébként nagy változás, mert még jobban megismered azt, akiről azt hitted, hogy ismered.
2019. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Long Forgotten Son válasza:

Hát az attól függ... akkor ismered meg igazán a Nagy Ő-t ha már egy helyen is élsz vele, közös levegőt szívtok, egymás mellett alszotok el és keltek föl minden egyes nap (halljátok egymást vécézni, látjátok a másikat smink nélkül/kómás fejjel)... általában ilyenkor mutatja ki az ember a nem túl elviselhető oldalát, de ezt is meg lehet (és meg kell) szokni...

Nekünk például jót tett hogy összebútoroztunk, azóta jobb a kapcsolatunk :)

Persze ő 24, én meg 30... de már 5 éve együtt élünk :)

De ne parjál! Jó lesz az!!! ;)

2019. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!