Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitott házasságban, párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasságban, párkapcsolatban élőknek valami bajuk van?

Figyelt kérdés
Ez tényleg csak egy párkapcsolati típus vagy az ilyen típusú emberek érzelmileg, agyilag megroggyantak, betegesek, perverzek?

2021. júl. 18. 16:03
A kérdező szavazást indított:
teljesen normális, ez is egy párkapcsolati típus
nem elterjedt, de talán meg lehet így "tanulni" élni
még a páromnak sem merem bevallani de én is így szeretnék élni
inkább magányosan élek egész életemben mint így
undorító, beteges perverzek akik így élnek
inkább öngyilkos lennék mint hogy ilyenbe belemenjek
örülnék ha ez széles körben elfogadott párkapcsolati típus lenne
jobb mint elválni és egy egész családot lerombolni
megbeszélés kérdése az egész, hogy működhet e
egyéb: írd le
45 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Nincs semmi bajuk kevésbé önzőek a szex és az érzelmek terén.

Inkább a hideg logikát helyezik előtérbe.

Kb ilyen : ha mehet mindenki mással mégis hozam jön haza akkor miért ne érezzük mindketten jól magamat mással is.

Ha megnézed az iszlám államokat ahol burka nélkül nem is engedik utcára a nőket ot meg az elképzelhetetlen hogy Férfi barátai legyenek a nőknek.

A nyitót csak egy még szabadabb szexualitás semennyire nem aberráltság.

2021. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Én semmi pénzért nem élnék ilyen "kapcsolatban". Furának tartom. Ez az én véleményem.
2021. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Én ilyen kapcsolatban élek és nem érzem magam megroggyantnak vagy betegesnek, a perverz viszont megállhat a te szemszögedből.

Ugye mindenkinek az a perverz, ami az ő személyes ízlésének a határain túl van. A tiéden túl van, az enyémen belül.

2021. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Főleg akkor rossz, ha a nő partner vagy feleség sokkal több pasival kamatyol, még négert is felvisz magához, a férfi meg alig talál csajt...
2021. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

A mai vilagban már mindenki mindenkivel csinalja. A hazasságnak csak vagyoni erteke van, nem szerelmi.


Lehet az emberiség meg valojaban nem is monogám. Csak a szerelem az ami monogámmá tesz egy embert.más nem.

2021. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Az emberek gyárilag biszexuálisak és poligámok.

Minden ami ettől ettől eltér, az felvett viselkedési/erkölcsi norma.

2021. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Nincs semmi bajuk, ez is egy életforma 🤷‍♂️ szerintem semmi gond nincs vele. F
2021. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%
A kutyákhoz hasonlit. Semmi gond. Termeszetes.
2021. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Többre is szavaznék, mert nem zárják ki egymást. Tudod más bolygókon, ahol elterjedt a spiritualizmus, alap a poliamoria. Pi t ahogy a felsőbb dimenziókban is, és minden szellemileg fejlett helyen.
2021. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!