Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége miért nem szeret mélységekről beszélgetni?

Figyelt kérdés

Vagy szeretnének csak nem mernek lelkizni? Miért nem akarják ezt a részét megismerni a nőnek?


‼️ NEM SZEXISTA KÉRDÉSNEK SZÁNTAM, így kerüljük el az ilyen kommenteket légyszíves‼️ Tapasztalataim alapján írtam ki a kérdést.


2021. júl. 18. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek , bár sajnos emiatt tartanak papucsnak:D
2021. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Társadalmilag magyarország le van maradva, konzervatív értékeknek álcáznak ilyesmi dolgokat is, mint pl. a férfiak nem sírhatnak, a férfiak nem érzelmesek, nem lelkiznek stb. Ebben nőnek fel, ezért sokuknak idegen ez az egész. Férfiatlannak tartják, nem tartják komfortosnak az egészet. Ez a leglogikusabb általános magyarázat. Ha nem általánosítunk, hanem az egyéneket nézzük egyesével,akkor érdemes rákérdezni, hogy ő miért nem szeret megnyílni, lelkizni, ilyesmikről beszélni.
2021. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1 Nagyon unom, hogy mindig ezek a felszínes beszélgetések vannak csak a kapcsolataimban. Szerintem pont ettől lesz férfias valaki, hogy mer az érzéseiről beszélni.
2021. júl. 18. 18:03
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Mert többségük nem szeret konfrontálódni,és a mélyebb lelkületű beszélgetésekből akár konfliktus is lehet,vagy egyszerűen csak véleményt kell nyilvánítania. Egyszerűbben szeretik megélni a kapcsolatokat,a lelkizés már sok férfinak bonyolultabbá teszi.
2021. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pl szeretek és szoktam is, az más kérdés, hogy ez nem mindenkinek jön be. De én ilyen vagyok, nem tudok és nem is akarok megváltozni.
2021. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#4: "Egyszerűbben szeretik megélni a kapcsolatokat,a lelkizés már sok férfinak bonyolultabbá teszi."


Ez kb. úgy hangzik, mintha valójában ezt jelentené: hárítsunk el minden lehetséges felmerülő akadályt a rendszeres szex útjából.

2021. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
6-os,ne ferdíts, nem hangzik úgy. De válasszuk ketté: másabb beszélgetni,és másabb lelkizni. Beszélgetni szeretnek a pasik,lelkizést már többen kerülik.
2021. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az 1-es és az 5-ös válaszát, ugyan ilyen vagyok én is.

25/F

2021. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
#7: nem értem ezt a hülye kettéválasztást. Mit jelent számodra a lelkizés? Miben különbözik a beszélgetéstől?
2021. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert mind tökös matchó tsávó, akik ilyenekkel nem foglalkoznak.
2021. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!