Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet kiszűrni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet kiszűrni ha a másiknak komolyak a szándékai?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, 20 éves vagyok 6 éves kapcsolattal a hátam mögött, nagyot csalódtam, félek az újrakezdéstől, illetve a kihasználástól.....

2021. júl. 18. 19:18
 1/10 moozygoo ***** válasza:
100%
Sehonnan, lutri az egész.
2021. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlontúl fiatalon "köteleződtetek" el - 14 éves kor, az még szinte egészen gyerek!!!


Tehát még csak 20 éves vagy és máris "6 éves kapcsolat" - érthető, hogy nagyon sok változás mehetett ezalatt végbe bármelyikőtök személyiségében.

2021. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem új emberrel való ujrakezdesre gondol a kerdezo. Vagy tevedek? Egyebkent tényleg csak az idő igazolja a szandekokat manapság..
2021. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Képtelenség, mivel egy embertől sem várhatod el, hogy ő előre tudja, hogy veled komolyan tervez-e. Ahhoz meg kell ismernie, hogy el tudja dönteni.


Ez olyan, mint ha azt várnád a munkaadódtól, hogy soha nem rúg ki, csak mert egyszer felvett.

2021. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Na igen, de vannak, akiknek az elejétől kezdve csak szex a szándékuk.

2021. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy beszéltek róla, és elmondja pl. a terveit, illetve, hogy milyen kapcsolat érdekli. Komoly, szex, stb. …Nem játszmázik, a viselkedése, és a tettei is összhangban vannak, azzal amit mond… Nem csak a szex a téma. Aki már az elején is csak az ágy felé tereli a témát, az biztosan komolytalan. Nyilván nem baj, ha arról is beszéltek, de a komolytalanoknál ez elég erősen jelen van. :D
2021. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 igen, de akár ez is változhat bárkinél, ha mondjuk hirtelen beleszeret a másikba, és már többet akar tőle.
2021. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Találtál a válaszok között számodra elég hasznosat? Megnyugodtál már egy icipicikét?

2021. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

100%-osan nem lehet megmondani, mert vannak mesteri hazudozók, meg nem is mindenki olyan jó emberismerő.


Ami intő jel:

- már azzal kezd, hogy játszmázik

- nem nagyon keres, nem nagyon érdekli, amit mondasz / írsz, mindig szexuális dologra tereli a témát, MINDENT elviccel; láthatóan nem figyel arra, amit mondasz neki... "szerintem nem mondtad", "tényleg mondtad? nem emlékszem"

- eltelik pár hét, 1, nagyon max. 2 hónap ismerkedés, és nem hajlandó arról beszélni, merre tart a kapcsolatotok, és ha megkérdezed, hogy ti most hogy álltok, jártok-e, akkor csak tréfálkozik vagy kummant

- ha picivel több energiát kell befektetnie a kapcsolatba, akkor eltünedezik vagy nem hajlandó rá (pl. ha rossz napod van, nem akar meghallgatni teljes egészében; ha beteg vagy, nem érdeklődik / ha nem tudtok találkozni, nem keres

- eltünedezik, ghostingol (nyilván vannak kivételek, pl. ha munkahelyi csapatépítőn van és 1 napig nem tud válaszolni, oké)

- erőszakoskodik, hogy előbb szexeljetek, minthogy te kész lennél rá, ingerült, ha a téma feljön

- meztelen képet kér vagy követel

- előbb taperolna le, minthogy megbeszélitek, vagy legalábbis egyértelmű lenne, hogy jártok-e

- disznó vicceket mesél

2021. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó kitűnően összeszedte.

Egyébként pedig, minden egy új, izgalmas kalandnak indul. Aztán majd kiforrja magát, mi lesz belőle. Nem szabad görcsölni, erőltetni, és meg kell tanulni elengedni azt, akin látod, hogy csak kihasznál.

2021. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!