Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehetett az exem "hátsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett az exem "hátsó szándéka" ezzel az írással?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az exem és én 4,5 évig voltunk együtt, nekem ő volt az első kapcsolatom. Szakított velem 10 hónapja, miszerint nem vagyok neki elég jó, kiszeretett stb - mindez az összeköltözés előtt történt. Tagadta hogy másik nő van a dologban, mégis a social oldalakról hamar kiderült hogy egy munkatársnőjével összeszűrte a levet, azóta is együtt vannak.

Én már túlléptem az egészen, nem hiányzik, nem vagyok rá kíváncsi sem-

ugyanakkor persze amiket mondott szakításkor rosszul estek, nagyon megbántott, tehát úgymond nem szépen szakított, ja meg hazudott is 1 dologban.


Utána egyáltalán nem beszéltünk. 10 hónappal később a napokban rám írt, egy tök hosszú levelet amin látszott hogy előre megszerkesztett miszerint, hogy ő sokat gondol rám mostanság mi lehet velem, nagyon érdekelné, és ha benne vagyok felhívna, mesélhetnénk kivel mivan, és ha bármi sértettségem lenne a múltból azt is megbeszélhetjük. És a végén hozzátette hogy nem az a szándéka hogy újra összejöjjünk de több éven át a legfontosabb ember voltam az életében és érdekli hogy vagyok.

Én egy finom nem sértődött nem is bunkó, de korrekt üzenettel rövidre zártam hogy erre nem lennék vevő, és nem is időszerű hogy most ír, és hogy én túlléptem ezen. Látta és nem válaszolt.

Közben mindezt megelőzve a barátnője kirakott vele egy romantikus közös képet fbkra, de az exem nem is kommentelte.(kb 5 napja volt ez a levél előtt)


Nektek nem fura hogy ha elvileg engem lecserélt másra, "boldog kapcsolatban" él amiben velem már nem volt, 10 hónappal később azon gondolkozik hogy mit hogy írjon nekem meg hosszan átgondolt levelet szerkeszt? Még csak le se szedte a régi képeinket (volt 1-2), és amellett hogy új nője van, végképp nem értem.

Én a bnője helyében is kiakadnék hogy mit keresi meg az exét 10 hónap után, hiszen kapcsolatban van.

Vagy csak tényleg érdekelte hogy hogy megy a sorom? De miért? Ha lenne egy új kapcsolatom akivel boldog vagyok, szerelmes, kicsit sem érdekelne és akarnék telefonálni az exxel hogy miújság..


Ti mit gondoltok?


23L


2021. márc. 19. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Azt gondolom, hogy hiányzol neki, próbálná veled megcsalni a csaját, vagy ejtené is érted. Egy embernél sose az számít, mit mond, hanem mit tesz. Csukd be a füled a szövegre, csak azt figyeld, ki hogy cselekszik, és az mire utal, mert az az igazi szándék. (Pl. hiába mondogatja valaki hogy szeret, ha megcsal. És valaki meg sose mondja a másiknak, hogy szeretlek, mégis a tenyerén hordozza.) Ő kérlek szépen 10 hónap után az exének ír békülőlevelet. Szerinted?
2021. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ez bekulos lenne?leszogezte a vegen hogy nem akarja ujrakezdeni stb. Akkor mire jo ez az erdeklodes bno mellett?mi a celja?
2021. márc. 19. 23:09
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Mindig jo ha van kéznél egy tartalék lyuk! (Szerintem ennél többet ne képzelj bele!!!)
2021. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan az az üzenet, amit mindenki kapott, akihez vissza akartak mászni, vagy dugni párat a jelenlegi mellett. Minden sora közhely.
2021. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hiányzik neki a pncid, kicsit visszajárogatna még hozzád. De csak egy kicsit.


Én nem is válaszoltam volna neki a helyedben, egye a fene, hogy "láttad", de nincs válasz.

2021. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz kislány a nosztalgiás puszi, csók ,szex nagyon édes tud lenni deeee mégjobban tud fájni..


értem én, hogy túl vagy rajta deee az első szerelmen sokszor egy élet is kevés túlleni pláne ha ilyen indokkal hagynak el.. ügyesen tetted, hogy nem nosztalgiáztál...F/52

2021. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az gondolom, hogy van az a tapintatlan egocentrikus taho, aki tenyleg csak azert jelentkezik be, mert neki nagyon jolesne valami reszletet ujrabeszelni, es egy pillanatig sem jut eszebe, hogy a masik hogyan erezhet.
2021. márc. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem értek egyet az 1-es válaszolóval, egyáltalán nem biztos hogy visszamenne hozzád vagy kidobná a csaját érted. Szimplán kiváncsiskodik, unatkozik, meg jó lenne még neki kicsit ez is meg az is... Ha kidobott valaki hidd el hogy nem fog visszamenni hozzád és nem fogod már érdekelni úgy többet soha. Ő csak egyszerűen önző.
2021. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi a célja, de nem valami heppi dolog az a kapcsolat.

Van exem, akivel néha kommunikálok, de az nem ilyen alamuszi közhelyek ők áll, és sohasincs benne szó a múltunkról.


Ha egyszer "kiszeretett" belőled, nem fog visszaszerezni.

Akkor meg tökmindegy.

2021. márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a "nem akarok veled újra összejönni, de érdekelsz" arra jó, hogy:

1) megnézze, hogy túl vagy-e rajta (reménykedik, hogy telesírod a kispárnád még -> egotuning)

2) nyitott lennél-e arra, hogy megdughasson párszor, de kapcsolatveled már nem kell, mert nem működött

3) téged ismer, lehet a mostani csajjal nem annyira jó neki, meg hát a nosztalgia


Le kell tojni az ilyet a magasból.

2021. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!