Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy valaki így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy valaki így megváltozik?

Figyelt kérdés
Velem az exem szemét volt. Mellettem írogatott más nőknek, sajnálta tőlem a pénzt. Most meg nemrégiben ránéztem az adatlapjára, és látom, hogy boldog családapa, és a nő már kb. 3 hónap járás után teherbe esett tőle, rögtön el is vette. Nem rég azt vettem észre, hogy egy másik exének még gratulált is az esküvőjéhez, előttem meg állandóan azt beszélte milyen szemetek voltak az exei, sose volt nyugta tőlük, mikor együtt voltak. Még a felesége szerint is ő legcsodálatosabb apa. Előttem meg lekicsinylő módon beszélt, még a közös ismerőseinkről is pl. k....va stb.
2021. júl. 19. 15:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Én szakítottam még anno velem, mert velem nem viselkedett szépen.
2021. júl. 19. 15:58
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ne a facebook profilt vedd alapul... ott a kirakat van. A hapsi ugyanolyan szemét most is - valószínűleg - mint volt. Hogy a hölgy történetesen 3 hónap után terhes lett tőle, az ebből a szempontból irreleváns. Nem irigylem.
2021. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy egy másik ember másféle reakciókat vált ki belőle. De az is lehet, hogy csak a facebookon olyan nagyon boldogok.
2021. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Eddig minden exem ugyanolyan maradt a kövi es kövi kapcsolatában is.
2021. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gndolhatodm ilyen boldog kapcsolat az, ahol becsúszott egy kölyök 3 hónap után és a látszat kedvéért gyorsan össze kellett házasodni.

Az ilyen férfiaknak mindig kell a külső megerősítés, elhiheted, hogy a jelenlegi mellett is irkál nőknek.

Ne a profilját nézegesd, hanem az életed jobbátételével foglalkozz inkább. Abból csak pozitív energiát nyerhetsz.

2021. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Komolyan, és tisztelettel kérdem!


Nem unod még rohadtul, hogy állandóan kiírod ezt a kérdést?


De, hogy válaszoljak is.


Az a nő jobb, különlegesebb, másabb, mint te. Azért vette el.

Ez olyan, mint a karóra. Az olcsó Casio sportórámat nem sajnálom. Ütődik, ázik, karcolódik. De a drága antik Omegámat óvom, tisztítom, szervízeltetem.

2021. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is új életem van, de egy fél évben egyszer megszoktam nézni az exeim profiljait, hogy ők vajon merre haladtak az életben. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy valaki képes-e ennyire ennyire gyökeresen megváltozni. Engem még 2 év járás után sem jegyzett el, nem hogy elvett volna.
2021. júl. 19. 16:34
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudhatod, mi miért történik, és mennyi igaz abból, amit látsz... de tulajdonképpen nincs is már hozzá közöd. Neked a saját életedet kell rendbe tenned, nem másét irigyelned.

Egyébként lehet, hogy egy másik ember mellett boldog, mert azzal jobban összeillik. Persze ettől nyilván nem fog megváltozni az alapszemélyisége.

2021. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!