Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan nemi betegség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nemi betegség, amitől az embernek megváltozik a járása?

Figyelt kérdés
hallottam vmi ilyesmiről, h aki ezt elkapja, az furcsán fog járni, mintha tesi órán, mikor térdet kell emelgetni. lehet h hülyeség...van ilyen? :D
2011. márc. 2. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
lol :D Meghaltam...
2011. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát:D régen a szifilisz kezeletlen állapota okozott ataxiát és izomgörcsöket. ma már antibiotikummal kezelik, szóval ilyen tünete tudtommal másnak nincs:)
2011. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

van :D ezt hívjak egy kis "aranyos 60kg-os 165 cm-s sovány lány" és 3 darab 37 cm-es faszú bantu nigger Gang-Bang-jének :D

én csak e kép tudom elképzelni h valakit úgy meghúznak h nem bír menni rendesen :D

2011. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szupermókus ***** válasza:
Pl. sex közben az infarktus .... akkor tényleg rosszul jár az illető :D
2011. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Persze. Úgy megpakolnak seggbe, hogy kijön az aranyered. De attól nem csak a járásod, de még az ülő pózod is jelentősen megváltozik! ;)
2011. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy ha valami betegség miatt gyulladás keletkezik a nemi szerveknél, akkor a járás miatti súrlódás is fájdalmas lehet, ezért máshogy próbál az illető járni.


23F

2011. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szifilisz. De csak hosszabb távon alakul ki az ugynevezett kakas járás. Állítólag Ady Endrének ilyen járása volt. Ez már csak akkor alakul ki ha a szifilisz baktériumok megtámadják az idegrendszert is. Kb egy évtized a fertözés után de mérget nem mernék rá inni.
2011. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól seggbe b@sznak.
2011. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!