Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik hogy egyik pillanatról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egyik pillanatról a másikra megváltozik amit érzünk?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy egyik napról a másikra nem szeretjük a másikat? Hogy történhet ilyen?
2018. aug. 1. 08:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen nem létezik. A kapcsolat megromlása hosszú folyamat és annak eredménye a másikból való kiszeretés.
2018. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nálam nem, mert számomra a szeretet nem egy érzésben merül ki. Aki valamikor fontos volt nekem, az az életem további részében is mindig az lesz. Még akkor is, ha közben elváltak útjaink.
2018. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyik pillanatról a másikra ismertem fel, hogy ami volt, elmúlt. De sok idő, gondolkodás, elfogadás kellett hozzá, hogy így legyen.
2018. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Olyan lehetséges hogy annyira lesokkolódik valaki, hogy utána másként kezd érezni a másik iránt. De egyébként ez tényleg egy hosszabb folyamat.
2018. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem.Főleg akkor nem ha valaki valakit nagyon mélyen szeretett.

De esélyes, hogy szeret, de tudja, hogy lépnie kell, különben ö maga rámegy. Az az eljutott egy pontra, hogy eddig és nem tovább.

2018. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy előttem írták, valamilyen megdöbbentő dolog hatására simán kiábrándulhat az ember a párjából. Én is jártam már így...
2018. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5+ Aztán hogy kifelé hogy kommunikálja le ezt a dolgot, vagy mit mond a másiknak, hogy gyorsabban zárja a sorait az már más kérdés.
2018. aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#4

Ilyen se létezik számomra, mert bár vannak indulataim, de nem azok irányítanak. A lesokkolódás pedig egy indulat.

2018. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor lehet arról van szó amit a 4es irt.:(
2018. aug. 1. 09:10
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán létezik, DE nem ok nélkül, nem fog csak úgy magától megváltozni.


Pl. ha a párom valami drasztikus szörnyūséget követne el, ami teljesen kívül esik a tūrés határaimból, akkor lehet, hogy hamar “kiszeretnék” belõle ennek hatására.

Ha egyik napról a másikra kiderülni, hogy nem olyan ember, amilyennek ismerem, kettõs életet él és hatalmasat hazudott, akkor biztosan másképp éreznék.

Mondani sem kell, hogy az ilyesmi is ritka.

2018. aug. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!