Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb áldozat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb áldozat amit a párodért/kapcsolatotokért megtettél?

Figyelt kérdés

2021. júl. 20. 19:36
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
63%
Fogtam a kezét az abortusznàl.
2021. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Emeletes háztetőre másztam.
2021. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki tartottam mellette akkor is amikor semmije nem volt, én adtam neki hónapokig pénz és kajat(nő vagyok) azóta a feleseg vagyok, jó módban élünk és mindig azt mondja, hogy sosem felejti el❣️És nem jönne olyan nő akiert eltudna hagyni vagy még csalni, mert a jóba sokan beleulnek de amikor semmije nem volt, akkor én voltam mellette.
2021. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Osztom a 3.at! Illetve, gyereket szültem, úgy, hogy annyira nenm akartam...most mar semmire nem cserelném el.
2021. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Felmondtam a (nagyon jó) munkahelyemen, és elköltöztünk vissza Magyarországra, mert a menyasszonyom nem tudta megszokni az adott nyelvterületet.

(Ma már más országban élünk, ami mindkettőnknek megfelel, de akkor rossz volt ezt meglépni, de természetes volt, hogy őt választom.)

2021. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Falura költöztem vele.. Azóta is átkozom a napot hogy belementem. Gyűjtöm a gyógyszereimet, majd így vagy úgy lelépek..
2021. júl. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem érte, hanem a gyermekemért tettem, mert az anyja azt mondta, hogy vagy vele és csak vele szerelemmel, vagy nem láthatom a gyermekemet, amíg 18 nem lesz.


Szabad életről, poliamoriáról, egy szerelemről, sok jó munkáról és hobbiról, amik neki jem férnek bele. Ilyenek.

2021. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
71%
Idegen ferfiakkal szexeltem a tartozasai kifizetesere.
2021. aug. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!