Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy férfi ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy férfi ezt mondja vagy így viselkedik?

Figyelt kérdés
Levelezésben voltam egy férfival (nem tinédzser), akivel nagyon vonzódtunk egymáshoz. Mellette azonban elég bátortalan, hamar zavarba jön, egyenesen szótlanná válik körülöttem. De még így is szimpatikus. Amikor legutóbb találkoztunk, rossz volt az időzítés. Néhány hónapja ismét beszédbe keveredtünk, aztán eltűnt, majd pár hónapja megint írt. Sajnálja, hogy eddig nem írt, és nemsokára jelentkezik, mert mondandója van. Azt mondtam, rendben. Azóta semmi. A múltkor ráírtam, hogy mikor beszélünk. Szintén semmi. Nem hiszem, hogy ez szórakozás a részéről, mert nem olyan típus, de nem értem. Mi ilyenkor a teendő?
2021. júl. 20. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Maga sem tudja mit akar, és / vagy talonban tartott. Hagyd a fenébe.
2021. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan, felejtsd el. Rossz időzítés, hónapokra eltűnés... Ugyan már! Vicc!
2021. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Vagy maga is fél bármibe belekezdeni...
2021. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
talonban tart
2021. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Gondoltam én erre is, a talonra. De ha találkozunk, olyan zavarban van, és olyan szerelmesen néz rám, hogy nehéz elhinnem. És tudtommal nincs senkije.
2021. júl. 20. 20:20
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudjátok ezt megbeszèlni, mint a felnőttek ?

Ha nagyon zavarba van személyes talinàl is írjon neked inkább telóról

Bocs jobb ötletem nincs

2021. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ugyanezt javasoltam én is! Azóta nem hallottam felőle.
2021. júl. 20. 20:24
 8/18 anonim ***** válasza:

Màr èrdekel, hogy honnan a vonzódás?

Írásban ennyire jó,vagy ennyire jól nèz ki ?

Àltalàban ilyen fèrfi nem imponàl

2021. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Most akkor ő férfi vagy nyuszika? Szerintem hagyd, szórakozzon mással.
2021. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Írásban egyáltalán nem jó. Nem is a kinézete fogott meg. Talán inkább az egyénisége, hasonló dolgok érdekelnek bennünket, mégis nagyon mások vagyunk. Ha találkozunk, nagyon erős ez a vonzás.
2021. júl. 20. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!