Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások miért sikeresebbek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások miért sikeresebbek az életben?

Figyelt kérdés
A barátommal eddig szeretjük egymást, de sosem lehet tudni, később hogy alakul a kapcsolatunk. 1 éve vagyunk együtt, és én 28 éves vagyok, olyan jó lenne ha a kapcsolatunk már előrébb tartana. Jelenleg még mindketten szülőkkel élünk. Más velem egykorúaknak valahogy már jóval hamarabb összejött minden, ami miatt irigykedek is kicsit rájuk, legalább nekik már tovább nem kell ezekre a jó dolgokra várniuk: eljegyzés, házasság, gyerek. Szinte nem is nagyon van olyan gimis volt osztálytársam, aki ennyi idősen már ne házasságban élne. Engem meg még mindig elhagyhat a barátom, eddig nem igazán volt szerencsém, az élet egyik területén sem.
2021. júl. 21. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elvett volna is elhagyhatna.

Sem a korodnál, sem az 1 évnél fogva nem vagytok lekésve semmiről, sőt.

Egy közös albérletet azért megpróbálhatnátok szerintem. Házassággal még várnék.

2021. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk a férfiak átlagéletkora 32,5 év az első házasságkötéskor, míg a nőké 29,7."


Szóval nem átlag, hogy te ismerőseid mint házasok már a te korodban. Valszeg csak azokat veszed észre, akiket akarsz.

2021. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1 éves kapcsolatban a te korodban sem kell rohanni, főleg nem azért, mert a Juli, meg a Zoli már előbbre tart.

Beszélgessetek el, hogy ki hogy tervezi a közös jövőt. Tudtok -e előre lépni, összeköltözni.

2021. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Rokonságomban az összes nő, aki pánikolva gyorsan lebabázott és beházasodott "mer Juli meg Gizi mán előrébb jár hö" alapon mind-mind boldogtalan. Bár legalább elmondhatják, hogy ők is ott tartanak, mint Juli meg Gizi.


Lehetőleg ne másokhoz mérd az életben elért sikereidet, kérdező mert csak szívás lesz a vége.

Albérletet simán ki tudtok fizetni, ha mindketten dolgoztok. Házasság meg gyerek témát meg majd akkor feszegesd a pároddal, ha 100% meg vagy róla győződve (magad miatt, nem az említett Juli és Gizi miatt), hogy te ezt a férfit akarod a gyerekeid apjának tudni.

2021. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A barátom azt mondta egyből elvenne ha besikerülne egy gyerek, de azért ilyenhez nem szeretnék folyamodni. Előbb házasságot szeretnék, de nem azért akarom hogy elvegyenek, mert besikerült egy gyerek. De ettől függetlenül boldog lennék, ha legalább már ellennék jegyezve, mert legalább akkor már többet jelentenék a barátomnak, többet szeretne tőlem. Azt mo9ndta hogy ő egyszer majd tervezi ezt, de aztán meg kitudja, főleg amilyen szerencsém van.
2021. júl. 21. 16:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Együttélés előtt komolyabban ne köteleződjetek el. Meglepetések érhetnek.


Mi az, hogy amilyen szerencséd van?? Miért írod le magad? Mert 28 évesen még nem vagy feleség és anya? Örülj neki. Felnőtt vagy, van kereseted, utazzatok, menjetek szórakozni, színházba. ÉLjetek együtt.


Ennyi idős voltam, amikor megismerkedtem a gyerekem apjával és 32 amikor szültem, 4,5 év kapcsolat után. És nem sikerült a kapcsolat így sem.


Nincs hova kapkodnod, csak mert irigy vagy és dacos, hogy másoknak miért... majd 5 év múlva nézz rájuk újra.

2021. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azért védekeztek, nem kicsit felelőtlen kijelentés a barátodtól. Az eljegyzés semmit nem jelent, erre nem alapoznék, inkább az együttélésre.
2021. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert ők nem nyavalyognak meg kucsorognak sajnálatért a gyakorin naponta kétszer.
2021. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerősi körömben a te korodbeli nők már túl vannak egy váláson és egyedül nevelik a gyereküket. Rájuk is irigykedj akkor...
2021. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Inkább örülhetnél annak, ami van.

Hónap elején töltöttem a 30-at. Szarok a komoly kapcsolatosdira, házasságra, gyerekvállalásra stb. Csak szexet szeretnék. Jót és sokat. Valakivel, akivel működik a kémia, kölcsönös a vonzalom. Ez annyira alap, hogy a legtöbb nőnek simán összejön. Én meg 7+ éve apáca vagyok, amit előtte nagy nehezen, keservesen sikerült összekínlódni, azt is inkább hagyjuk...

2021. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!