Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyenjogúság van akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyenjogúság van akkor miért gond az, ha egy nő esetleg többet keres, több mindent ért el az életben és sikeresebb a párjánál?

Figyelt kérdés

Már egy nő is kereshet annyit, mint egy férfi olyan iskolába járhat és olyan munkát vállalhat, mint a férfiak. Azt vettem észre, hogyha egy nő jobban keres vagy tanultabb akkor vagy a férfi gondolja magát kevésnek és ezért frusztráció tör ki belőle vagy a nő lenézi, mert nem tud úgymond rá felnézni. Egyik sem helyes viselkedés.

Na de miért az ilyen anyagi dolgokból kell nagy ügyeket csináni és mivan, ha 100 vagy esetleg 200ezerrel többet keres a párjánál ez nem tök mindegy? Ha komolyodik a kapcsolat akkor legjobb esetben úgyis közös kasszán lesznek és akkor megszünik a te és én és mi leszünk aztán később fordulhat a kocka és lehet a férfinek lesz jobb állása és jobb keresete.

Abbakéne hagyni az ilyen méregetéseket, hogy ki ért el többet az életben és a valódi értékeket nézni, nem azon versenyezni, hogy ki hordja a gatyát. Már nem a középkorban élünk, ahol a gazdagot a gazdaggal a szegényt a szegénnyel adják össze, az érzéseinkben kéne bízni és csak őt látni az értékeket nem a mögöttes anyagias tartalmakat.


2016. febr. 13. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
A férfi egó-t nehéz ám meggyőzni az egyenjogúságról.
2016. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A férfi egó igen eszement módon ragaszkodik ahhoz az elmélethez, hogy egy férfi keressen többet legyen sikeresebb stb.

Nálunk is most én krresek jobban kb dupla annyit mint párom. Úgy van vele, hogy megdolgoztam érte és büszke rám. Mikor összejöttünk pont fordítva volt. Vannak ilyen helyzetek. Ha egy férfi ezt nem tudja kezelni akkor kicsit önérzetesebb a kelleténél.

2016. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez csak férfi egó, a társadalom azt diktálja, hogy a férfi tartja a nőt, a férfi az erős nem, a család feje, ha a nő többet keres, ezek a szerepek felborulnak és a férfiasság sérül
2016. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond. Csak a sokat kereső nők javarésze nem áll össze olyan férfivel aki kevesebbet keres, nem adja alább, szóval moot kérdés.
2016. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
"Szép" is lenne, ha a nyamvadt nettó 150-160-as fizum mellett felszednék egy 300-400-at kereső nőt. Nem és nem! Ilyet nem játszunk. Lehet itt jönni egóval, meg büszkeséggel, meg önérzettel, meg méltósággal, az akkor sem fair, ha egy párkapcsolatban a nő 3-4-szer többet keres, mint a férfi. Jó, értem én, nyilván nem bérpapírral mászkálok randira, de előbb-utóbb úgyis kiderül, ki milyen pozícióban dolgozik, és ha a kiszemeltnek valami nagyon zsuga állása van, amiből fél millát learat per hó, akkor szép lassan leépítem az ismerkedést. Nekem semmilyen módon nem hiányzik a kapcsolaton belüli visszaélés, a vádaskodás, a veszekedésekkor az atyaúristen fejhez vagdosása, a "de én nálad sokkal többet keresek, ezért te csak egy kis csicska vagy" éreztetés. Mint íródott, nem játszunk ilyet.
2016. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy nem adja alá? Ha esetleg megszeret egy olyan férfit, akkor egy igazi anyagias p....nak kell lenni, hogy emiatt ne akarjon tőle semmit.
2016. febr. 13. 21:49
 7/13 A kérdező kommentje:
#5 Na erről beszélek ez egy nagyon sík anyagias megközelítés. A pénz az nem egy emberi érték nem lesz tőle jobb és rosszabb se, mert valamennyi pénze van. Most nézzünk meg valakit úgy, hogy nincs pénz nincs munka, pozíció semmilyen tárgyilagos dolog csak ő az ő személye a teljes megtestülése semmi más csak ő. Ha valaki bölcs, intelligens akkor az anyagiakat hidegen hagyja és azon van, hogy a párját boldoggá tegye és kilehet ezeket frusztrációkat kerülni ügyesen, ha a két fél a saját értékeikre összpontosítanak.
2016. febr. 13. 21:56
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Mert az egyenJOGúság a szociális szerepekre nem terjed ki. A feministák kiharcolták a jogot az egyenlő fizetésre, de azt nem, hogy a nejénél kevesebbet kereső férfi ne legyen "lenézve".
2016. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Ez egyedül csak a férfiak egóját bántja, semmi mást.
2016. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Érdekes az én egomat ez nem bántja, mert tudom, hogy idővel akár fordulhat a kocka és nem ettől érzem magam férfinak. Néha csodálkozok ezen, hogy ebből gondot csinálnak.
2016. febr. 13. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!