Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ezt miért csináljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Van egy meglévő beszélgetés, srác mondjuk folyton ír valamit bizonyos időközönként, nem várja meg míg ráérek és válaszolok, hanem sokszor 5 10 perc eltéréssel legalább 7 8 üzenet, leirja ő mit csinál, kérdezgeti én mit csinálok, és közben én fent sem vagyok 😳.

Hiába van programja, amire odakéne figyelnie, állandóan ír ír és keres, mániákusan.

Csináltok ti ilyet fiúk? Miért? Lányok jártatok már így? Ez szerintetek bók, és örüljek neki, vagy ijesztő?

Köszönöm


2021. júl. 21. 21:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj neki,megakar hódítani!
2021. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

1.

Nő vagy?

Köszönöm a választ, az teljesen rendben van, de levegő is kell a másiknak, ha tudja hogy programom van, elfoglalt vagyok, miért nem várja meg míg jelzek, hogy már végeztem a dolgommal?

2021. júl. 21. 21:13
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Az vagyok,akkor írd meg neki hogy mi a szituáció és kész,ha akarja megérti!
2021. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen rohadt idegesítő. Valószínűleg túl lelkes és nem veszi észre magát. A legjobb, ha őszintén megírod, hogy neked ez sok és vegyen vissza.
2021. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Ha "mániákusan" keres akkor jobb ha menekülsz, bogáncs típus akit nem fogsz tudni levakarni magadról (sajnos férfiakban is van ilyen). Mert egy dolog az hogy valaki érdeklődik (az nagyon is helyénvaló) meg egy másik ha valaki túltolja és szinte ráakaszkodik a másikra.
2021. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok.

Nekem pl. nincs okostelefonom, mert képtelen lennék úgy élni, ahogy te élsz és ahogy elvárod a fiútól.

Leülök a gép elé és csak oda figyelve megírom, elintézem, ami kell (és élőben nem lehetséges), a nap többi részére (akár hetekre) meg kikapcsolom a netet.

Amit nem csak neten lehetséges, azt személyesen intézem.

2021. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

En is tultolom egy baromi jo pasinal sajnos.

Pszichologushoz jarok most,hogy hogyan ne legyek needy.

Nekem ez pasi nagyon kéne.

Most tanulom,hogyan kell jol szeretni,.

Allitolag borderline szindromas vagyok enyhen,most derult ki.

2021. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon sajnálom :( kívánom, hogy sikerüljön kijönnöd ebből.


Nekem van okostelefonom, és használom is sűrűn, viszont ha beülök egy kávézóba a barátnőimmel, nem azt lesem, hogy ír a srác, és hogy neki írjak arról, hogy minden mozdulatban mi történik velem.

Tudja hogy ott vagyok, és ha véget ér a találkozó írok neki, hogy beszélhetünk.

Ő meg az a fajta aki ha elmegy szórakozni, együtt van haverokkal, akkor is folyamatosan nyomja (nem tudom hogy tud rájuk figyelni)


Este ha vacsorát készítek, nincs a kezemben 1 órát a telefon, akkor már

'elaludtál?'eltelik egy kis idő

"gondolom elaludtál",és akkor is még vagy 3 4 üzenet biztos jön az idő alatt,de ha úgy sem vagyok elérhető, akkor mit gondol, nem lesz zavaró ha megnyitom visszaolvasni, hogy ennyit keres?

2021. júl. 21. 23:22
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
8: Jó, de ez a te életmódod miatt van, egyáltalán nem kell online lenned, elég napjában egyszer (vagy ritkábban) fellapoznod egy kommunikációs oldalt és akkor mindent megválaszolni.
2021. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Én szeretem ezt az okostelefon dolgot, mindig nálam van, és mindig tudom másokkal tartani a kapcsolatot.

Már megszokás is

2021. júl. 21. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!