Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engedjek a páromnak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjek a páromnak vagy inkább hagyjam ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ki hogyan élte meg a jogosítvány előtti létet, mennyire félt a vezetéstől és miben változott ez, mikor rutinná vált nála a vezetés?

A párom egy ideje motivál, hogy tegyem le a jogosítványt, de én nagyon félek a vezetéstől. Kedvem lenne hozzá és hamarosan szükségünk is lenne rá, mert kiköltözünk az agglomerációból, de ha elképzelem, hogy nekem kell irányítanom egy autót, azonnal bestresszelek. Mielőtt tombolt a járványhelyzet, elkezdtem online a KRESZt, de ott is az volt a bajom, hogy folyamatosan idegeltem magam, hogy ez nekem nem fog menni. Végigvettem az anyagot, a próbavizsgákon viszont szinte kivétel nélkül folyton 1-2 ponttal kevesebb pontot szereztem, mint amit kellett volna. Ettől viszont méginkább megijedtem. Aztán nem is lehetett menni vizsgázni a járvány miatt, utána pedig szépen lassan feladtam. Nagyon szeretném ezt a félelmemet legyőzni, ezért tapasztalatokra lenne szükségem.

A párom mindig motivál, hogy igenis meg tudom csinálni, csak nem bízom magamban eléggé, a nővérem viszont azt mondja, ha ennyire félek, inkább hagyjam az egészet.



2021. júl. 22. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Én azt mondom, ha ennyire félsz, inkább hagyd az egészet. Egy rettegve a kocsiban pöcsölő ugyanolyan balesetveszélyes, mint a felelőtlenül száguldozó.

38N, 10+éve vezetek.

2021. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En ugyanebben a helyzetben vagyok. Csak nekem 30-an lesz a kresz vizsgam mar. De el nem tudom kepzelni, hogy en a volan mogott uljek es vezessek.
2021. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Aki fél az ne is vezessen. A bizonytalankodás a félelem miatt sok esetben okoz balesetet.
2021. júl. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Pasidnak van jogsija, kocsija? Na akkor uccu ki a határba és ott a földutakon szépen vezetsz kicsit. A vezetésben nem az autó irányítása a nehéz. Az egy betanított csimpánznak is megy. A forgalmi helyzetek felismerése és az azokra megválasztott helyes reakció a "nehéz". És ezekre akkor tudsz odafigyelni, ha nem azon kell gondolkodni, hogy melyik pedál melyik, meg mikor hányasba kapcsolj.

De ha úgy érzed tényleg, hogy nem megy, akkor ne csináld. Van elég balesetveszélyes hülye az utakon.

2021. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

éljenek a fejedet minden hülyeséggel telebeszélő családtagok!

te is írod, hogy szeretnéd letenni, és a párod is támogat benne. akkor? a félelmeid gyakorlással legyőzhetők.

2021. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4esnek igaza van. Nem maga a vezetés, autó iranyítása a nehez. Ha kimentek egy földútra, gyakoroltok es azon már túl vagy hogy kuplung-gáz csúsztatva, el tudsz induoni simán, ott már nem lesz baj.


Inkább a közlekedés nehéz. Tablak, lámpák, gyalogos, biciklis, többi autó, mentő, sok sáv, motoros.


3 éve van jogsim, szinte napi szinten megyek de inkább csak varosban és a környéken, 20-30 km-nél ritkábban megyek többet egyszerre.

Nem kell többet, vagy csak ritkán.


Én egyébként amondó vagyok hogy egy igazán jó oktató is sokat tud segíteni ebben, DE ha úgy érzed rettegnél akkor inkább hagyd. Mert igen, a te "típusod" es tud veszélyes lenni.


Pl amikor jön x autó mögött a mentő, de az nem mer gyorsítani és félremenni ha nem tud hanem befékez...na ez sem jó.

2021. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!