Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek engedjek? A barátaimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek engedjek? A barátaimnak vagy a páromnak.

Figyelt kérdés
A párommal több, mint egy éve vagyunk együtt és kezdettől fogva undokul viselkedett a barátaimmal. Később kiderült, hogy pusztán féltékenységből, mert, ha ő nem tartja úgy a kapcsolatot az övéivel, akkor én se tegyem. Kezd rájönni, hogy nincs teljesen igaza és nem így kellett volna, de az első benyomás..... Már engem sem hívnak a barátaim, nehogy jöjjön velem a párom is.
2009. jan. 26. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

tudom hogy visszamenőleg nem érdemes már rágódni rajta, de a barátságot mindig a szerelem elé kell helyezni, kár hogy akkor nem tudtad befolyásolni hogy ne legyen ilyen

megkéne próbálni most, szerintem ha megváltozna, ezt azonnal észrevennék a barátaid és szerintem örülnének, ha szemétkeni akarnak akkor most ők kezdenek el gonoszkodni vele, de nem hinném

azt elég rossz ötletnek gondolnám ha emiatt szakítanátok, feltéve ha ezen kívül jó ez a kapcsolat

2009. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából attól félek, hogy páromat teljesen leírták és nem tudom, hogy ez helyre hozható-e.
2009. jan. 26. 23:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Egy dologban más a véleményem: a szerelem a legfontosabb. De ez csak az én véleményem. :)
2009. jan. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátságban nincs önzetlenség elviekben, míg egy kapcsolatban mindig a másik többet akar (lsd. féltékenység). Szerintem tergyél lépéseket arra, hogy visszahódítsd a barátaid, ha igazi barátok akkor nyíltan is beszélhetsz nekik arról amit itt feltettél kérdést, meglátást stb., megfogják érteni, és inkább örülni fognak neki veled együtt hogy a párod is átértékelte a dolgokat.
2009. jan. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, velem hasonló volt a helyzet. Annyiban más, hogy a barátnőim utálták a páromat, ő elöször próbált jóban lenni velük. A drága ex-barátnőim addig áskálódtak, mig nemcsak a párom, de én is megutáltam őket. Azóta "csak" a kedvesem van nekem, és egyben ő a legjobb barátom is. Kell ennél több???
2009. jan. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Nálunk szeretettel várjuk a párom barátját, de valamiért sosem tud jönni, mert a barátnője nem akarja, hogy jöjjön, ha elmegyünk biliárdozni, akkor sír a szája, hogy jaj inni fog, ha játszik, akkor esetleg lő kettőt... De semmi.

Nemrég elmondtuk a srácnak, hogy hamarosan ritkábban járunk el, mert babázunk, érdekes minden ismerős tudott gratulálni, egyedül a barátnő húzta a száját, hogy egyáltalán át kellett jönni(nem mi hívtuk, hanem a párja, nem erőltetjük, hogy átjárjon hozzánk, ha nem akar)

Türelmesen várunk, és várunk, nem lehet mit tenni...:(

2009. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudod, szerintem egy próbát megér, már csak azért is, mert barátai az embernek (jobb esetben) örökre szólnak, azonban Barátod lehet "kismillió" (Jó annyi nem, de remélem értetted a célzást!)

Szóval menj el a barátaidhoz és mond meg nekik, hogy ez neked fontos, de ha véletlenül nem akarnák megismerni az sem baj, csak ne kritizálják stb. Vagy amit még tehetsz hogy szembeállítod a barátaidat és a Barátodat és leültök és megbeszélitek kinek - kivel - mikor - hol volt/van problémája, mert neked fontos a békesség!

Sok sikert!

2009. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!