Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek társ keresésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek társ keresésnél szempont,hogy a férfi tudjon főzni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 23:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
33%
Mivel a mai lányok nagy többsége nem tud és nem is hajlandó főzni, kénytelenek olyan férfit keresni, aki tud.
2021. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
40%

Kár volt lepontozni a 11-est, mert marhára igaza van!


29 évem alatt volt úgy kb 30 csajom, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány tudott főzni. Csak a telefon, meg a semmittevés.


Mielőtt valaki belém köt, 16 éves korom óta magamra főzök. :) És nem vajaskenyeret.

2021. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%
12-es, akkor miért jöttél össze kb. 30 darab ilyen ingyenélő semmilyen nőkkel? Vannak án normálisak is.
2021. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%

Én sem értem, mit jelent, hogy valaki nem tud főzni, képtelen megnyitni egy receptet és követni az utasításokat?


Mert nem, ilyen férfi nem kell. Valami minimálisra azért legyen már képes a konyhában.

2021. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#13 Kérdés, hogy hol vannak a normálisak, mert én is csak megerősíteni tudom, amit a 12-es írt.
2021. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
25%

Érdekes, az én közvetlen környezetemben minden nő tud és szokott is fözni, nem ismerek olyat, aki csak rendel vagy folyton a férjével főzet. Se a barátnőim, se a szomszédok vagy ismerős fiatal anyukák között (újépítésű kisgyerekes környéken élünk, nyilván rengeteg fiatal nővel megismerkedtem az elmúlt években).


De nekünk mondjuk vannak normális férjeink is. Feltételezhetően azért, mert normális a normálissal jön össze.


Ha valaki proli vagy hülye környezetben mozog, gondolkodjon el rajta, vajon mi ennek az oka.

2021. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne, milyen környezetben mozgok, mert férfiből sokat ismerek, aki okosabb nálam, de nőből egyet sem.
2021. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én pl. normális nőnek tartom magam, főzni is szeretek. Viszont hosszú évek óta együtt élek egy normális férfivel, aki szintén tud főzni és más egyéb dolgokban is nagyon ügyes. Mi már együtt éljük le az életünket és nem csereberéljük a partnert havonta. Szóval vannak normális emberek még sokan, csak ők nem állnak le buta, gonosz emberekkel.
2021. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Ramiz ***** válasza:
Nekem nem,én tudok:)
2021. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kedves 13as. Másképp hogy derült volna ki, hogy mire képesek egy kapcsolatban?
2021. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!