Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Határozott nő határozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Határozott nő határozott férfinak?

Figyelt kérdés
Egy határozott, saját lábán stabilan álló férfinak tényleg nem jöhet be egy ugyanilyen karakterű nő? Csak az esetlenebbek? Mert az az aranyos és vonzó? Kezdem tényleg ezt hinni.

2021. júl. 21. 10:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infóval nem lehet eldönteni, ki kinek jön be. Mindenki másképp működik, mások az igényei.
2021. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem a saját esetemre gondolok vagy ilyesmi. Teljesen általánosságban kérdem.
2021. júl. 21. 10:58
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Egy esetlenebb jobban behódol nekik, tudják irányírani, formázni, nincs annyira saját véleménye. Egy határozottnővel viszont "szenvednének", nekik is alkalmazkodni kellene a nőhöz.
2021. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

3# Érdekes módon, de ez sincs mindig így :)


Egy határozott nővel abból a szempontból könnyebb, mert meg tudja fogalmazni a saját igényeit, míg egy teljesen határozatlan nő nem biztos és ez problémákat okozhat a mindennapokban.

2021. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretik az amazonokat! Saját tapasztalat! Volt egy vki aki azt mondta, hogy lehetnék nőiesebb, mert a favágás nem az.. b+ amúgy ki vágná össze?!?

Senki. De a meleg szobában biztosan jó lenne neki egy kis kényeztetés..

2021. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
5# Te vágtad a fát? Há' a férfi emberek hol voltak?? :d
2021. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Há' nem van... 6#oska
2021. júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
A férjem egy határozott, saját lábán stabilan álló férfi, én egy határozott, saját lábamon stabilan álló nő vagyok. Mi pont ezért jövünk ki ennyire jól, egyenrangú társak vagyunk, mindketten ilyen kapcsolatra vágyunk. Ismerjük magunkat, így nincsenek játszmák, nem próbáljuk egymást kontrollálni, őszintén, nyíltan kommunikáljuk az igényeinket. Ilyen is van.
2021. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Nincs ilyen. Aki igazán határozott, kemény nő, az nem fog ilyen párt találni. És most a tényleg nagyon kemény nőkre gondolok.
2021. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Az ismerősi körömben pont ezt látom, hogy a határozott, sikeres férfiaknak egy háztartásbeli cicababa kell, mert őt lehet irányítani. Szerintem a legtöbb esetben ez így van, mert 2 irányító típusú ember nem fér meg egy kapcsolatban hosszútávon, maximum marakodva.

Én is ilyen típus vagyok és nem 1 pasi mondta már ismerkedéskor, hogy én 'túl sok lennék neki, túl sok élettapasztalatom van'. Ez többnyire azokra a férfiakra igaz, akik az egész életüket egy faluban/városban élték le és 18-23 éves koruk óta ugyanazon a munkahelyen dolgoznak...

2021. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!