Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék újra olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék újra olyan, mint régen?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy régebben - a húszas éveim végéig - nyitott, bolondos, szórakoztató nő voltam. Aztán kaptam egy nagy pofont az élettől és bezárkóztam. Jóval visszafogottabb lettem, kevesebbet kommunikáltam, inkább belül éltem meg a dolgokat. Most 36 éves vagyok, fél éve ismét nagy csalódás ért, és még inkább ilyen lettem. Nem keresem az emberi kapcsolatokat, alig kommunikálok kifelé. Nem akarok ilyen lenni, nekem is rossz, vissza akarom kapni a régi önmagam. Volt valaki hasonló helyzetben? Pszichológus segítsége nélkül ki lehet mászni ebből? Köszönöm az építő jellegű válaszokat.
2021. júl. 23. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok, csak 26 vagyok.. Igyekszem tudatosan tenni ezellen, társaságban lenni, de érezhetően csendesebb vagyok, mint anno'...
2021. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem leszel olyan, mint voltál, kedves Kérdező! Szerencsére. A csalódásaid okozta változások be fognak (és be is kell épüljenek) a személyiségedbe. Ennek mikéntjét egy alkalmas pszichológus el tudja magyarázni neked lépésről lépésre. Értelemszerűen a történteket tudod majd az épülésedre is fordítani, vagy arra, hogy elszigetelődj a világtól. Rajtad múlik, melyik út mellett döntesz.
2021. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerüen ne törődj az emberek negatív megjegyzéseivel. Légy nyitott az ujra, próbálj 1 hétig mindent bevállalni, ne gondolkodj,csak mond ki a dolgokat és máris visszakapod egy kicsit önmagad.

Jómagam is így 30évesen jöttem rá,hogy teljesen bezárkóztam. Annyi csalódás ért,hogy napokig nem találkozok emberekkel a munkán kívül.

2021. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet változni. Meg lehet gyógyulni, és jobb leszel, mint a régi éned, mert bölcsebb leszel, hiszen a gödörből kimaszol. A régi éned nem volt gödörben, ezért volt jól annyira.


Sok olvasás, onelemzes. Nekem ez vált be.

2021. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A legrosszabb talán az, mikor társkeresés során közli xy, hogy lehetnék kicsit beszédesebb vagy vidámabb nő, mert neki így nem oké a dolog. Az első randi még jó szokott lenni, de ahogy többet meg kéne osztani magamról, ott elveszek. Tehát még az ismerkedéstől is elment a kedvem.
2021. júl. 23. 09:26
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Akkor leszel boldog es vihogos ha van amitol az vagy.

Es nem egy pszichologus fog adni toltest...


Probalj egotuningolni.

Talalkozz randizz pasikkal akik udvarolnak bókolnak. Élvezd őket.

Csak a pozotiv erzetekre hajts es ignorald aki mast erzest kelt benned.

2021. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg nem is vagy kész az ismerkedésre.
2021. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Új közeget kell keresned, ami kihozza belőled a nyíltságot. Ajánlom a hobbi táncokat (pl. kubai salsa).
2021. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 39-es férfiként vagyok/voltam majdnem hadonló szituban, nálam egy munkahelyi konfliktus volt az, ami megmutatta, hogy másként is lehet.
2021. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!