Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Régen extrovertált voltam de...

Régen extrovertált voltam de mostanában kicsikét inkább introvertált lettem, hogyan lehetnék újra extrovertált? :D

Figyelt kérdés
2019. jan. 5. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Èn is ugyanìgy...:)

Tanácsot viszont nem tudok adni...

2019. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 alonelyman válasza:
Miert akarsz ujra az lenni? Örülj hogy nem vagy az
2019. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem örülök.
2019. jan. 5. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig jobb.
2019. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én elakarok menni bulizni, el is tudok menni, de nem jó egyedül menni. Egy barátom nincsen akivel szívesen elmennék, csak olyan haverok akikkel néha találkozunk de nem tudunk egymással mit kezdeni, és én barátokkal mennék de egy barátom nincsen aki szeretné a bulizást. és régen nagyon jól tudtam barátkozni, most meg már valamiért nem annyira megy. Otthon ülök mert senki nem akar jönni, szörnyű ahogy eltelik egy péntek és látom hogy tele van jó bulival a város de senki nem kíváncsi az ismerőseim közül rájuk. de tuti hogy velem van a baj, mert olyan nincsen hogy egy ismerősöm sincsen akivel jóba lennék és nem akarna jönni bulizni.
2019. jan. 6. 00:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Igyekezz inkább,hogy inkább visszafogott,bölcs,okos ùri ember váljèk belőled...ès ìgy közelebb állsz hozzá...
2019. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 alreg válasza:
Én ma már nem járok bulizni, mert nincs rá igényem. De régebben fogtam magam és elmentem egyedül. Érdekes, hogy úgy is tudtam kapcsolatokat teremteni, pedig sosem voltam az a könnyen oldódós fajta. Próbáld ki, lehet, hogy beválik. Előfordulhat, hogy kapsz jeleket valakitől, akinek szimpatikus vagy.
2019. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!