Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, melyik a kiábrándítobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik a kiábrándítobb?

Figyelt kérdés
Ha az illető szüleivel él, ahol az apuka alkesz, és az egész család fején táncol, meg szipojozza őket. Vagy az illető egy sajáttulajdonú zártkertben elhelyezett szakadt lakókocsiban él, életvitelszerűen, ahol később építkezni szeretne. Albérlet nem játszik.
2021. júl. 23. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első sokkal gázabb.
2021. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem mindkettő elég taszító, de mindkettőből kijöhet valami jó is. Az első egy rossz helyzet, amiből ki lehet törni, de elég sok trauma meg rossz minta/bevésődés maradhat vissza, így pl tartanék a gyerekvállalástól egy ilyen férfival.


A második is összeszedheti magát, kérdés, hogy milyen a jelleme.

2021. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván az első. A második esetben, ha ez ideiglenes megoldás, de amúgy vannak tervei és tesz is értük, akkor semmi gond.
2021. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

oszinten, szerintem mindketto kiabrandito es igenytelensegre utal.


az elso esetben egy alkesz, elviselhetetlen szulonel

meg az is jobb, ha berel valahol egy szobat random idegenekkel. egy alkoholistaval nem lehet egyutt elni, raadasul ha en sem mennek oda, ha a pasim az alkesz apjaval elne, az biztos. az en apam is alkesz volt, latni sem akarok ilyen alakokat es toleralni sem fogom oket semmilyen szinten.


a masodik esetben pedig a szakadt lakokocsiban valo eletvitelszeru tartozkodast nem tudnam toleralni. ennyire senki ne legyen mar igenytelen, ez kb hajlektalan szint. furdest, wc-zest hogy oldja meg? hiaba, hogy ‘majd egyszer’ epitkezni akar, szamomra az ilyen nem elet.


ez a kerdes olyan, mintha valasztani kene, hogy szart egyek vagy fost. mar bocs.

2021. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsorol nem ő tehet de a masodikrol már ő.


Az elsot még kibirnám ha a cel az lenne hogy onalloan talpra áll es esetleg egyutt pl veszunk házat vagy albit berlunk vagy barmi.


De a szakadt lakokocsis styl max az amerikai filmekben megy el..

2021. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem felejtős mindkettő. Aki felnőtt ember létére nemcsak, hogy tartja a kapcsolatot az alkesz, bántalmazó apával, hanem vele is él, teljesen felejtős. Nem vagyok hajlandó olyan emberrel kezdeni, aki alkoholista/drogos családtagokkal bármiféle kapcsolatot fenntart - elég volt a saját apámat 20 évig elviselni, többet nem vagyok hajlandó.

A szakadt lakókocsi meg igénytelen... köszi, kihagyom.

2021. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"építkezni szeretne"

Ez milyen hamar varhato? Mert ha 10+ evrol beszelunk az lohaszto.

2021. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem szimpatikus. Egyikkel sem mennék randizni. Akkor inkább maradok egyedül.

29N

2021. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyik se kiábrándító.


De ha muszáj választani, akkor az első, de az is max akkor ha hagyja magát.

2021. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!