Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez kiábrándít, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez kiábrándít, lányok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy van egy fiú akit megismertek egy pubban, vagy szórakozóhelyen. Jóképű, igényes, jólöltözött és lehet vele beszélgetni. Viszont amikor elkéri a számotokat, nem egy okostelefont vesz elő, hanem egy tök átlagos nyomógombosat. Ez mennyiben változtatja meg az addig róla kialakult képet bennetek? Kiábrándultok ilyenkor?

2017. febr. 12. 11:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Új közmondás születik: madarat tolláról, embert telójáról...
2017. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha a hülyeség fájna... Mindenki a gyakorikérdéseken írogatna fájdalmában. -.-
2017. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez nagyban igaz manapság. :D Sajnos. :/
2017. febr. 12. 11:54
 4/21 A kérdező kommentje:
Az 1#-nek szólt.
2017. febr. 12. 11:54
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szólnék. Olyan környzetben dolgozom és élek, ahol iszonyú pénzes emberek is rohangálnak ilyen telefonnal, mert időnként meg kell olyan helyen fordulni, ahol nagyon nem jó, ha drága telefonod van, mert beeshet vízbe, koszos lesz stb.. Praktikusság. Jó mondjuk többnek van két teleofnja, de megszoksából is a nyomósat hordják. Tehát már cska tapasztalatból is tudom, hogy telefon alapján anyagiakra következtetni hülyeség. A másik pedig, amit gondolom úgyse hiszel el hiszen azért írtad ki a kérdést, hogy szidhasd a nőket, általánosíts, de sokan vannak, akik pont leszarják milyen autóval, telefonnal járkál a másik, mert a stílusa nyűgözi le őket. Persze, ha se stílusod, se semmi, akkor a telefon már tényleg csak hab lesz a tortán. Ha úgy tapasztalod ezt nézik, akkor elkezdenék a helyedben gondolkodni, hogy egyfelől milyen nőkkel ismerkedem, másfelől, hol van a hihba a személyiségemben, hogy olyna gáz vagyok, hogy az emberek inkább a telefonom nézik.
2017. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Nekem több mint 7 éve mindig iPhone-om van, és nem vettem észre, hogy ezért kelendőbb lennék a nők szemében.
2017. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22%
Nem igazan tetszene, ha nem tudnank egymassal barmikor csevegni Messengeren vagy Viberen, amikor amugy raernenk. Nem a telefon a lenyeg, felolem gagyi okostelefonja is lehet. De ha csak ennyi lenne a gond, akkor nem erdekelne, maximum meglepnem a legkozelebbi szulinapjara vagy valamikor egy okostelefonnal.
2017. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
95%
Nem, nekem nosztalgikus érzésem lenne... amikor egy feltöltés elég volt egy hétre, amikor a kigyós játék volt az egyetlen a telefonon, amikor még nem pittyeget, ha 1000 oldalon kaptam űzit... régi szép idők! :)
2017. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem igazán érdekelne.
2017. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
a barátomnak olyan van. :D kit érdekel ez?
2017. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!