Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez valami tréfa? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez valami tréfa? Hogyan kezeljem az alábbi szituációt?

Figyelt kérdés
Jóég, az imént kaptam egy sms-t... De elmesélem az elejéről az egészet: van egy színjátszós srác, nagyon tehetséges, de van kis kattanása, kis furán-viselkedése... Járok egy musicalstúdióba, és elhívtam oda őt is, mert fiúra volt szükségünk a darabhoz. És amúgy is gondoltam, hogy segítek rajta, mert oylan szerencsétlen, én meg tudom, milyen szar szerencsétlennek lenni. Reméltem, hogy jó barátok tudunk lenni, már-már az öcsémnek tekintettem... most kaptam egy sms-t hogy szeret és hogy reméli, hogy meg tudjuk ezt beszélni... utasítottam már vissza fiút, mert nekem nem nálam 3-4 évvel fiatalabbakra van szükségem (és van barátom, és szeretem), és volt egy rosz tapasztalatom, hogy valaki miatt szakítottam valakivel és akiért szakítottam, az fiatalabb volt nálam, de ez most olyan macerás, mert szivességet is kértem tőle, hogy segítsen a táncban, mert nem vagyok jó táncos, meg ilyenek... félek, mert őt tényleg nem akarom megbántani, mert mint barát, jól éreztem magam vele, de talán ő valaha elképzelt engem mint barátot? - remélem értitek ^^"
2008. dec. 9. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Hogyan kezeld?

Egyszerü.

Elöször is ö is sms-t küldött,tehàt nem bunkosàg ha te is azzal vàlaszolsz.

Ird meg,hogy jelenleg pàrkapcsolatban élsz,amit ö lehet nem tudott.

Felfogtad és megértetted a vallomàst,de sajnos kettötök közt nem lehet semmi baràtsàgon kivül.

Jelenleg jol érzed magad a kapcsolatodban,de ha bàrmi màsban(szerlem kivül)szàmithat ràd.

Ennyi elég is.

2008. dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, amúgy tudja hogy van barátom
2008. dec. 9. 14:31
 3/6 A kérdező kommentje:

"Most ez valami tréfa?"

kaptam még1 sms-t h az osztálytársai szórakoztak... hát remélem XD

2008. dec. 9. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nah, akkor megértette, és nem bírja elviselni a visszautasítást. Mindegy, tartson ki a tánc végéig, utána márbesértődhet. Szerintem elég értelen személyiség, nem vállalja fel a tetteit, de te tudod kikkel akarsz barátkozni.
2008. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem, nem mertem még neki válaszolni azóta se, hogy megkaptam az első hozzászólást itt, hanem felhívtam a páromat XD a párom egyben a legjobb barátom is :)
2008. dec. 9. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:

szia

ne dramatizáld túl a dolgot.

én is jártam hasonló cipőben.

bár nem tudom pontosan hogy a pasi aki belédzúgott az mennyire "szerencsétlen".

ha te egy tényleg rendes nő vagy márpedig az lehetsz ha érdekel a sorsa akkor azt javaslom próbáld meg megértetni vele hogy köztetek nem lehet semmi. én pasi vagyok nem"szerencsétlen" de a szitu hasonló. a csaj azt mondta nekem hogy ha így érzek akkor az lesz a legjobb ha hagyjuk egymást mert nem akar engem érzelmileg, idegileg tönkretenni. én a félelem miatt (hogy elveszítem) azt válaszoltam hogy adjon egy két napot és megbeszélem magammal. sikerült, kb 5 éve ismerjük egymást és én vagyok a fia keresztapja

szóval próbáld meg megértetni vele hogy nem csak te vagy a világon viszont nagyon fontosnak érzed, hogy Ő a barátod legyen és így egyikőtöknek sem lesz teher a másik gondja, problémája

sok sikert

2008. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!