Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem ez a dolog már igencsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem ez a dolog már igencsak zavar. Jogosan? Lányok, ti hogy kérdeznétek rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Összejöttem egy sráccal, de már korábban ismertük egymást látásból mert egy városban lakunk.

3 hónapja hogy együtt vagyunk. Mindketten a családunknál élünk még, ő 26 éves én 23.

Neki én vagyok talán az első komolyabb kapcsolata, ezelőtt csak inkább kavarásai voltak, szóval így nem nagyon volt alkalma valakit hazavinni, bemutatni. Úgy tudom a szülőkkel nem olyan szoros a viszonya, a testvéreivel annál inkább.

Kb 1 hónap után túlestünk a barátokkal való bemutatáson (ő kezdeményezte, minden legjobb barátjával programot szervezett, közös nyarlást is betervezett), már ott van a kapcsolatunk hogy azt tervezi külföldön merre megyünk stb. a szüleimmel is találkozott, bemutattam hogy együtt tudjunk aludni, mert náluk sokan vannak.

Ami zavar viszont hogy a szülei nem tudnak a létezésemről, a családja és ez rettentően zavar már így hogy lassan 4. hónapja leszünk együtt. Próbáltam puhatolózni hogy kínos-e neki mondani, mert hogy még nem volt komolyabb kapcsolata, nem vitt haza senkit - jelzem amúgy nem is azt várnám el hogy bemutasson személyesen, ebédeltetni elvigyen, hanem legalább szóban tudják hogy vagyok én.

azzal magyarázta ha nem kérdezik, ő nem szokott ilyen személyes dolgokról beszélni. Ennek ellenére mégis rosszul esik ha mondja hogy egy haverja beugrik hozzájuk stb - tehát a barátok jöhetnek mehetnek?

Gondolkoztam azon hogy furák-e a szülei, szégyell-e valamit,

vagy nem kellemetlen neki hogy nálunk tök sokszor alszik, eszik de engem még egyszer sem invitált vissza? Elmondása szerint nagyon szerelmes és szeret, rengeteg terve van velem és látom hogy ez őszinte, de amikor a családjára terelődök mindig vhogy kitér hogy még miért nem beszélt rólam aztán nem akartam ezzel erőszakoskodni, vagy nyaggatósnak tűnni.

Olyan mintha valamiért kínos lenne neki, vagy kellemetlen hogy tudjanak rólam/vagy átvigyen pedig kívülről láttam a házukat, jól élnek minden oké. Mégis nem értem mi lehet a baj.

Titeket zavarna ennyi idő után a helyzet? Hogy mondjam el neki hogy ez zavar hogy ne tűnjek rámenősnek, nyaggatós barátnőnek?


2021. júl. 23. 11:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
gondolkoztam azon is hogy velem kapcsolatban szégyellhet-e valamit de nem gondolnám. Egyetemre járok, van munkám rendes, hobbijaim, konszolidált kinézetem van - de ha most bármi ilyennel lett volna baja akkor a barátainak sem mutat be ilyen hamar. Sőt ha még lenne is velem probléma pl. öltözködés akármi, szerintem egy szerelmes férfinek ez nem akadály hogy bátran felvállaljon bárki előtt. mindig elmondja mennyire szerencsés h ilyen bnője van stb
2021. júl. 23. 11:22
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Otthon lehet valami baj. "Úgy tudom a szülőkkel nem olyan szoros a viszonya"
2021. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Engem egy csaj azért küldött el, mert nem meséltem róla otthon a szüleimnek róla. Ő is ezekkel jött, hogy "biztos szégyellem", meg hasonló baromságok. Hogy ti nők miket bele nem láttok egy ilyen triviális dologba. Szövitek az összeesküvés elméleteket egyből, kombináltok, stb... Közben simán lehet, hogy egyszerűen csak szar a kapcsolata a szüleivel (mint nekem is) és ezért nem mesél rólad!


Hidd el nem arról van szó, amit te a fejedbe veszel.

2021. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Csak simán nem jó a kapcsolata a szüleivel. Én akkor mutattam be a leendő férjem, mikor megvolt az albi ahová következő hónapban költözünk. Ekkor már 1 éve együtt voltunk. A szüleink meg akkor találkoztak egymással, mikor 11 év után megszületett az unokájuk. Van ilyen. Ne nyaggasd, majd bemutat ha akar.

Az első komolyabb kapcsolatomban minden hétvégén kötelező volt a srác szüleinél ebédelni. Nem volt egy nyugodt hétvége. Soha többé ilyet. Örülj neki, hogy ezt megúszod.

2021. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjem anno azért csinálta ezt,mert a szülei alkoholisták. Azóta sem járunk túl sokat hozzájuk...de jó lenne ha őszintén is tudnátok erről beszélni.
2021. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg a szulei nem nagyon viselkednek felnott letukre. Raer meg riogatni vele. En beernem annyival, hogy rakerdeznek, hogy mi a gond a szuleivel, miert nem akarja bemutatni oket? Aztan erre mondani fog valamit.
2021. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha olyan rossz kapcsolatban van a szüleivel, vagy nagyon szégyenli öket valamiért, akkor 26 évesen miért van még mindig a nyakukon???? Valami sántit a dologban!
2021. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4 hónap az nem hosszú idő. Ha egy év után is együtt vagytok, mégse mutat be, akkor joggal kérdezheted tőle, hogy miért nem.


Egyébként ahogy többen is írták, valószínűleg a szüleivel nem olyan jó a viszonya. Nem kell durva dolgokra gondolni, nem fog emiatt elköltözni tőlük, csak éppen kétszer is meggondolja, mit mondjon el nekik a magánéletéből.

2021. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, ahogy többen is: ha otthon minden rendben lenne, nyilván már bemutatott volna. Valószínűleg a szüleit szégyelli előtted és nem téged a szülei előtt.
2021. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha meg szégyelli őket, akkor miért lakik még velük, miért nem vált le?
2021. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!