Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hány lyukas (kezeletlen)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hány lyukas (kezeletlen) vagy tömött foga van? Zavar titeket ismerkedésnél ha a másiknak vannak lyukas vagy tömött fogai?

Figyelt kérdés
Írjátok légyszi oda hogy férfi vagy nő vagy és hány éves.

2021. jún. 20. 13:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló kérdés, a válaszok relevánsok:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1120..

2021. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Húszonéves nő vagyok, kezeletlen egy darab sincs, tömött 4 van. Fehér tömések, tehát senki se veszi észre. Igen, zavarnának egy férfin a kezeletlen fogak, ez nagy igénytelenség. Nem elvárás a tökéletes hófehér hibátlan fogsor, de azért ne rohadjanak. A szájnak fontos része van a kapcsolatban, így alap a higiénia. Egyszer volt egy pasim rövid időre, akinek elég csúnyák voltak, de ígérgette, hogy elmegy megcsináltatni, azt hittem csak fél. Igazából le se sz@rta, neki jó volt úgy, pedig undorító szaga és íze volt, teljesen elment a kedvem a csóktól, vagy a nyalástól, az egész testemen éreztem, hogy büdös. Ezért is szakítottam vele egyebek mellett.
2021. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavar, ha kezeletlen. Ha kezelt, akkor lehet bármilyen gond, nem érdekel.
2021. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
20%

Nekem kettő. Nem zavar ha mások fogai kezeletlenek.

19/F

2021. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány tömött, egyben még amalgám van, az feltűnő, a többiről csak komolyabb vizsgálódás után lehet észrevenni. A tömött fogak nem zavarnak. Ha kezeletlenek a fogai, akkor eleve esélytelen a pasi.

25/N

2021. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak tömött fogaim, de egyiken sem látszik. Rosszfogú pasi nekem tiltólista, allergiás vagyok a szájhigiéniára.
2021. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kezeletlen egy sem. Tömött van, de nem tudom mennyi pontosan, mert nem látszik rajtuk. Talán 3-4.
2021. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Minden fogam ép és egészséges. Eddig csak éves fogkőleszedesre szoktam menni.

Engem az szokott zavarni, ha látványosan csúnyák a fogak. Pl szürke/fekete színben pompázik, front fogak hiányosak meg ilyenek. Az se érdekel, ha pótolva van. A lényeg, hogy osszkepileg szépek legyenek.


28N

2021. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

Van 4 kezelt sima tömés, illetve kettő, amelyik kezeletlen. Nincs rá mentségem, sajnálom az időt, pénzt rá. Már meg voltak csinálva, de fél éven belül tönkrementek. Az egyiknek csak a fedőtömése hiányzik(hátsó) a másiknál viszont rosszul csinálták meg magánban, és letört a felsőtömött része.


Mindkettő hátul van, nem fáj, a gyökérrész be van tömve, csak a "töltés" hiányzik belőlük. Soha senki sem veszi észre, az se, akivel csókolóztam. Amíg nincs szájszaga a másiknak és nem látszik, addig nem érdekel.


Mondjuk nekem eleve peches fogsorom van, csak állkapocsműtéttel lehetett volna helyrehozni, amit anyagilag meg amúgysem akartam vállalni, illetve újabb 3 év fogszabályozás 30 évesen. Köszi nem.


Amíg 50 körül nem leszek, elvagyok ezekkel a fogakkal, amiket néha megcsináltatok(ha már fájnak), aztán meg jöhet egy nagyon szép műfogsor.


Fehéríttettni szoktam évente.

2021. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
De ezt nem is értem, hogy jut el valaki addig, hogy kezeletlenek a fogai. Csóró falusi legalsó osztályból származom, de még a szüleimnek sincs foghiányuk vagy akár kezeletlen foguk 50+ évesen. Gyerekkoromban tömték amalgámmal a fogamat, kicseréltettem azt is fehérre. Ez olyan alap, mint FÜRDENI.
2021. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!