Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akit nem zavar plusz 6-7 kiló egy nőn, és a tetoválás sem kizáró ok? 😆

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 20:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Van igen 😉

Miért kérdezed?

2021. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Mert sok kérdést olvasgattam most, hogy elég sok pasinak mennyi elvárása van, és lesokkolt :D
2021. jún. 2. 20:48
 3/36 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi tetoválásról van szó? 1-2 kisebb szerintem nem gond. De amikor valaki televarratja magát, és azon problémázik, hogy miért nem kell a tetoválatlan "átlagembereknek", azon mindig jól szórakozom :D
2021. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Ebben egyet értek,tisztelet a kivételnek,de a nők terén is van válogatás vagyis elvárás rendesen :) Ezen nem kell lesokkolódni,van baj a fejekben,van itt érdekesebb is amitől hanyatt lehet dobni magát az embernek 😁
2021. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
77%

A pluszkilók nem (mondjuk az én helyzetemben ez csúnya dolog is lenne), a tetkó akkor "gond", ha az valami béna sztárcsoka esetleg gagyi focicsapat neve vagy az a tipikus derék-környéki ilyen "hullámosvonal" krikszkraksz ami egy időben minden plázakirálynőnél kötelező elem volt.


Szintén gáz a "nem tudom mit jelent" ázsiai írásjel, ("Te miért tetováltattad a leves kínai írásjelét a bal farpofádra? - Sheldon Cooper) illetve vallási jelképek.



De vannak szép tetoválások is, bár haszna csak az SS katonák tetoválásainak volt, az kifejezetten praktikus ötlet volt (vércsoport kiírása)

2021. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
57%
Ez a tetovált kövér nő mostanában divat, a buszmegállóban mindig látok ilyet ott cigarettaznak
2021. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
29%

#2

Olvastad valahol h a nő legyen:

10/10

Diplomás

Milliomos

Travel addict

Felsővezető/cégtulajdonos

Kockahasú

Dús seggig érő hajú


Ilyesmik? Sztem nem nagy elvárás h a nőnek ne legyen televarrva a feje meg a mellkasa, ne legyen ribirendszáma meg az exe neve magára pakolva. De ha ez sok, sajnáljuk, igy jártatok.

2021. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
0%
Milyen 6-7 kiló? 170 vagy és 50 helyett 57 kiló vagy 160/100 helyett 106? Nagyon nem mind1
2021. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
49%
Nekem az a pár plusz kiló nem baj, a tetoválást viszont sajnos nem tudom elfogadni.
2021. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen megismernélek!😉Nem is az elvárásokkal lenne gond,és nem is nekem... 😁
2021. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!