Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlaggódom, és ez nem nagy gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlaggódom, és ez nem nagy gond?

Figyelt kérdés
Egy ideje ismerkedek egy férfival, holnap fogunk találkozni. Képen már láttuk egymást. Egész alakos képet is cseréltünk. Én kövér vagyok, de a fényképeken érdekes nem annyira, mint élőben. Nagyon félek, hogyha meglátja, hogy még kövérebb vagyok, akkor el fog menni a kedve tőlem. Mondtam neki, hogy a valóságban kövérebb vagyok, azt mondta, nem baj, de én akkor is félek.:( Túlreagálom?
2021. júl. 23. 13:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mitől félned, szóltál. Majd ő eldönti, hogy tetszel -e neki, ha nádszál karcsú lennél, akkor is kiderülhetne, hogy személyesen nem jössz be neki.
2021. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is feleslegesen aggódsz. Szóltál, a lelkiismereted tiszta. Aztán majd élőben minden kiderül.

Off: hogy a francba csinálod, hogy vékonyabb vagy a képeken? :D Én vékony vagyok, de mindig sokkal vastagabbnak tűnök, utálok is emiatt fotózkodni. (Nem kitalálom ismerőseimmel szoktunk ezen nevetni, hogy a kamera nekem tényleg +5 kg minimum.)

2021. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is úgy tudom, hogy a fénykép kövérebbnek mutat, de érdekes, engem meg pont, hogy vékonyabbnak. Fogalmam sincs miért. :S
2021. júl. 23. 14:12
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Szívesen megnézném a képed, s utánna mondok egy őszinte véleményt 🙂🙂
2021. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, nem lehet hogy inkább a tükröd kövérít? :D
2021. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

erre annyit mondanék, hogy regeltem még régebben a duci társkeresőre és minden pasi azt kérdezte mit keresek ott... pedig tényleg duci vagyok :D

nyugi, legalább kiderül mennyire sekélyes a drága. Ha nem vagy úgy elég és jó ahogy vagy, lehet neki továbbtolni a biciklit.

2021. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Sok sikert a randihoz! Ne izgulj, jo lesz :)
2021. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Túlaggódod, még azt se tudod hogy te mit szólsz hozzá élőben :) Semmi tétje az egésznek szóval nem kell ennyire ráparázni. Szóltál, szóval szerintem nem éri meglepetés, valószínűleg neki pont a duci alkat tetszik, ha találkozni akar veled. Menj el, érezd jól magad, sok sikert!
2021. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11%

‘Én kövér vagyok, de a fényképeken érdekes nem annyira, mint élőben. ‘


hat ez nagyon ERDEKES, talan veletlen nem olyan kepet kellett volna valasztanod, amin nem ugy nezel ki, mint a vlosagaban. akkor nem lenne nnyire ERDEKES a dolog.

2021. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Van aki ilyen típus el is mondtad neki így nincs semmi titok.


Van egy barátnőm élőben teljesen átlagos lány de fényképeken szép

Olyan jó fényképarca van.

2021. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!