Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha mondjuk várakozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha mondjuk várakozás közben nyilvános helyen zenét hallgattok fülhallgatón keresztül, akkor arra kell számítani, hogy nem szeretnétek, ha valaki megszólítana?

Figyelt kérdés
Mert például foglaltak vagytok... vagy pedig egyáltalán ne is szólítgassanak meg olyan helyen ismeretlenek? (Ha kérdeznétek, hogy "na és mivel akarnál te szólítgatni", akkor mondom, hogy én sem tudom, max ha a helyzetből adódik valami. Ami ritkán van, szóval nem kell félnetek >:) )
2010. aug. 28. 01:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nyilván unatkoznak az emberek, és nem számitanak arra, hogy beszélgetni akarnak velük.. habár fiu vagyok de én sokszor azért hallgatok fülhallgatóval (mind2fülben) zenét, hogy a sok öregember ne kérdezgessen...:D
2010. aug. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én azért szoktam mert zenét szeretnék hallgatni de ha bárki odajön hozzám akkor kiveszem :DDDD
2010. aug. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Várakozás közben azért hallgatnak az emberek zenét, hogy ne unatkozzanak... Az MP3 lejátszót nem kell összekeverni a jegygyűrűvel :D
2010. aug. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2010. aug. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jaja unaloműzésképp hallgatok zenét..
2010. aug. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem zavarna ha valaki odajönne zenehallgatás közben.

Mégis csak jobb beszélgetni, mint hallgatni a zenét amit már 100-szor hallottam.

16/N

2010. aug. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is unalomból hallgatom...szívesebenn beszélgetek én is...de egyetértek az elsővel az öregeket NEEEE!!!xD mindig panaszkodnak na meg büdikxDa szaguk ellen nem tudsz mit tenni de a hangjuk ellen is csak így....
2010. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem azért hallgatok zenét hogy ne szóljanak hozzám, hanem hogy ne is halljam mások hülye szövegelését, tehát alapvetően elvárom hogy senki ne zavarjon. de én kiábrándult vagyok és antiszoc.
2010. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Zsebtigris*.* ***** válasza:
100%
Unaloműzés céljából hallgatnak zenét a lányok(persze vannak kivétellek),engem nem zavarna,ha látom a srácon hogy hozzám igyekszik,szépen elteszem:P
2010. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én azért hallgatok zenét,hogy lekössem magam.

Elég ritka az,hogy összefutok olyan fiúval vagy lánnyal a buszon,akivel szívesen beszélgetnék.Márpedig én nem bírok sokáig meg lenni egyedül.Így marad a zene és mindenféle szép dolgokra gondolok.

Persze,ha jön egy helyes srác,elteszem a zenét.Na persze csak akko,ha nem csak helyes,de értelmes is.

15/L

2010. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!