Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, előfordul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordul, hogy viszket a puncitok, pl utcán, nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik része, és mit csináltok olyankor? A feneketek is viszket néha?
2011. máj. 29. 08:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mint bármelyik testrész, az is viszkethet. De nem szoktuk olyan látványosan vakarni, mint ti a tökötöket.
2011. máj. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

ja, a fiúk gusztustalanok, nem értem mért kell folyton a fa.szotokat markolászni... -.-"

am igen, nekünk is szokott, és meg is vakarjuk, csak tényleg nem olyan látványosan -.-

2011. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
szokott és mg is vakarjuk.. Leülünk a földre és a kezünkel húzzuk, lépkedünk, mint a kutyák szoktak de úgy hogy senki ne lássa.
2011. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

08:46 ??????? :D


A kérdésre válaszolva: igen. Csak ritkábban. A fenekünk is szokott.

Speciel én megtanultam elviselni, ugyanis pár perc után a viszketés magától abbamarad. Szintén nem értem, hogy a fiúknak ez miért nem megy, ennél sokkal rosszabb dolgok is vannak..

2011. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért a férfiaknak nem csak a farokviszketés van, hanem logisztikai is. :) van egy nadrág, ha nem túl bő, vagy kényelmetlen... akkor könnyen lehet, hogy vágja, és akkor igazgatni kell, hogy ígyálljon, vagy úgy álljon, vagy erre lógjon, vagy arra lógjon. :)
2011. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 cherry. ***** válasza:
100%

08:46


WTF????:-O :-))


Amúgy igen, szokott. De én kibírom azt a pár percet, nem állok le nyílvánosan a nemiszervem vakargatni, mint a fiúk. :-D -.-

2011. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

08:33

mert szeretünk motorozni és az hasonlít a motor kormányára !!! :D:D:D ^^

2011. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
48%

Jééé Lányok ennyire nem lehettek feministák! Megnézném, mit kezdenétek, ha lógna valami a lábatok között, és ha feszülős boxerban vagy, akkor hozzá tapad a combodhoz, elkezd izzadni és az bizony viszketéssel jár. Ha pedig laza a boxered, akkor a nadrág szárához ér hozzá és az csikizi,súrolja vagy épp irritálja. Ezért kell sokszor megvakarni.

Most jöhettek azzal nekem, hogy "de vannak olyan pasik akik bírnak magukkal és nem vakargatják", erre a válasz egyszerű: azoknak nem ér le addig.... Vagy fecskét hordanak.

2011. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Mi ebben a feminizmus? :D

Igényes férfi olyan fehérneműt hord, ami megfelelően tartja neki és nem csúszik el, ami kényelmes és nem viszket.

Lányként pl. azért nem hordok franciabugyit, mert kényelmetlen. Ha nem kényelmes, akkor minek hord valaki boxert? Mert divatmajom?

2011. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Néha szokott viszketni a puncim és a popsim is nyilvános helyen.Diszkréten szoktam megvakarni.Hogy minél kevesebben lássák ha lehet.Most a jó időben egyszerűbb mert szoknyában vagyok. Vagy hogy oldalt a lágyékom viszket ,lehet a tangától,de szokott a csikló,szeméremajkak,vagy csak a hüvelyem körül... változó hogy hol.

14L

2011. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!