Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az lehetséges, hogy egy hétköznapi ember összejöjjön egy híres emberrel?

Figyelt kérdés

Helló

Szóval,nem szeretném mondani a nevét..de volt egy "híres ember" akivel szemeztem és csak úgy forrt ott a levegő..meg beszélgettünk is egy jót nevettünk is meg minden.

nem vagyok csúnya,mindenki azt mondja mien szép vagyok meg minden,vékony is vagyok,(nem vok egoista meg semmi..)

De valószínűleg csak ritkán tudnék vele talizni h dumáljunk meg ilyenek,am NEM vagyok megszállott meg semmi ilyesmi csak teccik...

Lehet köztünk valami..?Légyszi normális válaszokat!


2010. aug. 28. 01:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
71%
SP?? akkor nincs.. kivéééve ha férfi vagy
2010. aug. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 A kérdező kommentje:

nem SP

de mondom nem fogom leírni a nevét ..télleg tanácsot szeretnék nem poénkodni mert nagyon össze vagyok zavarodva

2010. aug. 28. 01:56
 3/84 anonim ***** válasza:
nem vagyok csúnya,mindenki azt mondja mien szép vagyok meg minden,vékony is vagyok,ezt amugy miért irtad le? lényegtelen kamuinformácio
2010. aug. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 A kérdező kommentje:
nem..ezt am azért írtam le,mert egy híres embernek sztem nem mind1,
2010. aug. 28. 01:58
 5/84 anonim ***** válasza:
100%

a híres emberek is emberek:D ha csak nem nagypofáju f*szkalapok, de akkor nem is veszem őket emberszámba... na f*szfejemet félretéve

esélye mindenkinek van:P de ha csak tetszik neked, akkor ne akarj tőle semmit

2010. aug. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 A kérdező kommentje:

hát először megtetszett és most h láttam,meg beszéltünk,és a szemezés..nem is ugy mondanám h beleszerettem,hanem már nem csak tetszik,

de ..jó lenne ha lenne esélyem,am nem bunko meg ilyenek:))

csak tudni akartam lehet-e esélyem mert ha nem akkor leteszek róla..de végülis igazad van h ők is csak emberek,persze tudom..:))csak na mind1,most reggelig ezen fogok agyalni:)

2010. aug. 28. 02:02
 7/84 anonim ***** válasza:
KIAZ????????????????????? MONDD EL ÉN KÍVÁNCSI VAGYOK *.*
2010. aug. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 A kérdező kommentje:
nem szeretném...
2010. aug. 28. 02:07
 9/84 anonim ***** válasza:
Honnan szopjuk, hogy az esete vagy-e?
2010. aug. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
akkor csak annyit h énekes vagy szinész vagy valami...........
2010. aug. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!