Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjammeg a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjammeg a barátnőmnek,hogy fogyjonle?

Figyelt kérdés
Elég friss kapcsolat,nem akarom megbántani. És meló miatt nem sok ideje van.

2021. júl. 24. 14:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki, ez csak rosszabb lesz.
2021. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Hány kg és hány cm?
2021. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
28%
Örülhetne h olyan pasija van aki motiválni akarja a fogyásra, nem csak elfogadja az elhízott testével ami neki is rossz. Hisztis kislányok.
2021. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
40%
Semmi baj nincs azzal ha igényes nőt akarsz magadnak. Én se akarnék dagadékot. A nők se akarnak igénytelen pasit. Nincs miért bántani a kérdezőt.
2021. júl. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
29%

#19 telt nőnek


Jobbat èrdemel ?


Mint pl: egy egèsz csokitortàt vacsoràra?😆

Vagy Diabéteszt?


Lehet nem hallottál még róla , de lètezik olyan , hogy test tömeg index, + az elhizasnak van egy rakás kàros szövődmènye


Kérdezővel vagyok , mindkettőjük érdeke a fogyás , bár inkább a csajè kellene , hogy legyen

2021. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
86%
#24 ha nem tetszik neki akkor ne jöjjön össze vele. Én se szeretem az igénytelen nőket, de nem is szedem fel őket...
2021. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
83%
Mert itt nem arról van szó hogy elengedte magát kapcsolat közbe, hanem már az elején dagadt volt annyira hogy zavarja a kérdezőt, szóval nem volt zsákbamacska.
2021. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
95%

De még mindig nem tudjuk, hogy csóró lány dagadt-e, mert a drága kérdező nem írt arányokat, csak fogyjonle.

Van 50kg-os barátnőm, akinek a bunkó faszija szóvá tette, hogy meglátszik rajta, hogy feljott pár kg. (48 volt előtte)

Teszem hozzá, teljesen vékony lányról van szó, kb 160 magas.

Úgyhogy nem kéne látatlanban dagadékozni, inkabb menjen a p.csaba a kérdező, mert úgy jött vele össze, ahogy van..

2021. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, ha ennyire nem tetszik, mert gondolom, nem pár nap alatt szedte össze a túlsúlyát, miért jöttél vele össze?
2021. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
mert alapvetően tetszik és jófej. Nem baj hogy ha dagi egy kicsit mert szeretem a brazil seggü lányokat. De ő már 2öt is kitesz.
2021. júl. 25. 01:15
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!