Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjammeg a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjammeg a barátnőmnek,hogy fogyjonle?

Figyelt kérdés
Elég friss kapcsolat,nem akarom megbántani. És meló miatt nem sok ideje van.

2021. júl. 24. 14:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a faxnak jöttél össze vele ember???
2021. júl. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
10%

25

Jobb pasit. Világ eletemben telt voltam. (Most 85 kg vagyok, 8 honapos terhrsen) de eleve 60-65 kg.val mentem férjhez. Voltam vékony is....akkor csak a csóró luzer pasik talaltak be. Ahogy lett cicim, meg popsim, egyből jöttek a sikeres, értékesebb pasik is!

2021. júl. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Minek jöttél össze vele ha nem tetszik? Mi a logika ebben?😂
2021. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
92%

Én mindig is ilyen 48-50 kg körül mozogtam,vékony alkat vagyok.

Majd a korona alatt valahogy meghíztam 62kg-ra.

159cm vagyok,szóval alacsony is.

A barátom is szóvá tette 1-2x,hogy híztam,de csak finoman próbálta tálalni,ő ilyen nagyon sportos,vékony izmos,szóval nyilván nem egy dagi csajra fizetett be.

Persze én is rudom magamról,szóval elkezdtem keményen edzenj,diétázni,életmódot váltani. Már lement 4kg.

23L

2021. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!