Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, őszintén, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszintén, mennyire nézitek hogy milyen körülmények között lakik a nő akivel ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Most épp nincs senkim, szóval ez csak elméleti kérdés. Még otthon lakom, elköltözni sajnos egyelőre nincs lehetőségem, mert nem keresek olyan sokat+munka mellett tanulok felnőttképzésben, erre is sok pénz elmegy.


Most nyilván nem arra kell gondolni, hogy a kosz eszi meg a házat vagy csótányok rohangálnak az asztalon. Bár ez se olyan könnyű, ha csak én törekszem tisztaságra, de amennyire lehet, igyekszem tisztán tartani a lakást, nem ezzel van a baj.


Hanem hogy egyszerűen lepukkant az egész. A szüleim nem igazán újítottak fel semmit az elmúlt 30+ évben, és ez meg is látszik. Nekem meg nincs se annyi energiám, se annyi pénzem, hogy mindent rendbe tegyek. Olyanokra kell gondolni, mint nagyon régi, kopott ajtó, régi megrepedt ablak, lepattogzott festék a keretről, leomlott vakolat, meg van ahol le is van verve egy csomó, mert így tudták anno pl.a vízcsöveket bekötni (nem tudok vakolni, hiába olvasok utána neten, nem lesz szép, lepotyog stb), 1-2 hiányzó csempe, csúnya fal, amit ugye nehéz lenne úgy festenem, hogy ha közben szintén esnek le kisebb faldarabok...


Mint mondtam, most nincs senkim, de kb ismerkedni se tudom mennyire mernék így, mert forog a gyomrom a gondolattól, hogy mi lenne, ha haza kellene hoznom valakit... Eddig egy barátom volt, de ő is hasonló körülmények közül jött, szóval az nem volt gáz ilyen téren.



2021. júl. 25. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Emberből vagyok. Megértő vagyok. Elmondod, mi hogy van, látom hogy nem vagy igénytelen, csak így alakult. Ennyi, nem agyalom túl. Próbálnálak kimenteni onnan, ha tudlak, férfiként én így érezném jól magam. (ha szeretnélek és bíznék benned annyira, hogy megtegyem ezt érted.)
2021. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem a legkevésbé sem érdekel. Az ember érdekel. Én tudok vakolni, festeni, meg még sok mindent meg tudok csinálni. Úgyh majd mehetünk hozzám. :D
2021. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Azért az ember sok mindent meg tud csinálni magától is.. főleg ha van internet. Nem lesz szép mestermunka, de tűrhető kategória simán hozható festésből, vakolásból, csempézésből.


Annyira érdekelne, hogy ne egy lelakott cigányputri legyen, rendetlenség közepette.

2021. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Sok mindent meg lehet házilag is csinálni egy házon. Szedjetek szét a kommentemért, de engem zavarna, ha valaki(nek a környezete) igénytelen.
2021. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Attól, mert nem egy hatszobás, high-tech felszereltségű, újonnan épített lakásban/házban élsz, a legkevésbé sem érdekel, ha rendben és tisztán tartod a kéglidet. Szégyellnivaló meg nincs rajta semmi, ha a szüleid eddig tudtak nyújtózkodni a takaró alatt. Nagyon sokan nem születnek multimilliárdos családba, ezt egy normális férfi megérti, elfogadja, hiszen a férfiak többsége sem születik oda.
2021. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Páromat nem érdekelte, hogy csak egy apró szobát béreltem 2, előtte munkásszállón laktam. Ennyire futotta, ez van.

Nem ez a fontos🙂

23/N

2021. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2021. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Rád nézve nem gáz,de szüleiddel nem igazán tudok elképzelni egy ottani közös családi vacsorát!.Szóval többet lennénk nálam szerintem te is élveznéd a jobb körűlményeket.
2021. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, évek óta nem volt olyan, hogy leültünk volna így közösen bármihez, szóval azt én is nehezen tudnám elképzelni.:D
2021. júl. 25. 17:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember nem gazdag meg nem kristálypalotában lakik.
2021. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!