Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt, érti valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt, érti valaki?

Figyelt kérdés

Nem szorosan ide kapcsolódó kérdés, elnézést érte, de nem tudom híva feltenni. Felnőttek vagyunk.

Van egy női ismerősöm, aki szinte minden képemet like-olja, de egy sztorimat se néz meg.

Érti ezt valaki? Kérem, kezeljük a kérdést a maga helyén. Csak a dolog pszichológiája érdekel. Én (házas) férfi vagyok.


2021. júl. 25. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondoltal már arra, hogy megkérdezd? Nem feltetlen a story megtekintését hanem a likeolásokat.
2021. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem fogom megkérdezni, mert nem zavar, hogy kapok tőle lájkot, csak érdekelt volna hogy ha azokat megnézi és beklikkeli, jelezvén, hogy látta, akkor a sztorikra miért nem kattint rá?
2021. júl. 25. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert látja kicsibe, vagy szimplán nem dobja fel neki az Fb a sok ismerős mellett
2021. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is könnyen lehet hogy nem érdekli. A lájk sem ér semmit, fél másodperces procedúra a feljövő képedre nyomni valamit.
2021. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőként azt gondolom (bár sztem mindegy, hogy nő vagy férfi), annyira nem érdekli őt a dolog.

A posztjaidat a képébe nyomja a hírfolyam, illendőségből belájkolja, a sztorikat nem fogja külön megnyitni.

Én is így vagyok a legtöbb fb ismerősömmel; annyira nem érdekel az egész fb, nem vagyok aktív, de udvariasságból azért lájkolgatom a "feltöltögetős" ismerőseimet.

2021. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, bár még illendőségből senkit se lajkoltam, de ezek szerint ilyen is van.
2021. júl. 25. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon soha nem nézem meg a storykat... Max intagramon pár embernek, akik érdekelnek.

A likeolás pedig nekem pl semmi különösebbet nem jelent. Amolyan, jó láttam, örülök neki és kész.

2021. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. júl. 25. 21:01
 9/10 Ramiz ***** válasza:
100%
Én sem néztem még meg senki sztoriját. Igaz, a lájkolgatásra is ritkán van példa. Lehet, hogy ez ilyen reflex-szerű dolog egyeseknél, hogy nyomja a lájkot mindenre, vagy nem tudom.
2021. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó ember, aki úgy gondolja, hogy az a figyelmesség, kedvesség jele, ha belájkolja a random ismerőse reggelijét/futós screenshotját/kutyáját/nyaralós képét. Annyira nem érdekli az illető, hogy a sztoriját megnézze, urambocsá' ráírjon, hogy hogy van, de ha már elétolta az algoritmus, hogy Imi a másik műszakból ma egy szép naplementét látott túrázás közben, akkor nyom rá egy lájkot.
2021. júl. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!