Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már ilyen, hogy egyik pillanatról a másikra 'eltűnt'az udvarló?

Figyelt kérdés

Egyik nap még hosszan beszélgetünk, minden okénak tűnik, folyton arról áradozik mennyire bejövök neki, másik nap már nem ír vissza.


Először jártam így, nem fordult még elő velem ilyesmi, de azt nem értem, ha talál jobban, vagy máshogy gondolja, azt 2 mondatban, olyan nehéz lenne megírni?


2021. júl. 25. 23:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Semmit *
2021. júl. 26. 01:30
 12/17 anonim ***** válasza:
61%
Ne szomorkodj,van még sok sok esélyed és biztosan lesznek jelentkező is,ebben biztos vagyok mert én már is jelentkeznék ha lehet? 🙂
2021. júl. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Sokszor. "Bocs, lett barátnőm".
2021. júl. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%

"másik nap már nem ír vissza."

Tehát egy nap nem írt? Ennyi? Vagy másnaptól MÁR többet nem írt, egyik nap sem?

Mert ha csak 1 napot nem ír, akkor durva, hogy már ekkor parázol.

Én szememben, a nőknek az se jó, ha nem ír, az se jó, ha gyakran ír, mert akkor meg úgy tűnik, mint akinek nincs élete, közben meg szerintem minden fiúnál alap, hogy a csaj, akivel beszél az napokra leszarja csak úgy, meg ne legyen tapadós. Te se legyél az, és adjál teret a másiknak.

2021. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hú, de ismerős. Nekem egy megbeszélt tali előtt pár nappal írt, hogy közbejött valami és ne is keressük egymást, aztán azzal a lendülettel le is tiltott, nehogy válaszolni tudjak valamit.
2021. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 vagyok, és én vagyok a nő
2021. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Abszolút azután nem keresett.

Tehát nem egy nap nem írt. Az megint más!


Érdekesek a férfiak is na, lenne lehetőségük, aztán se szó se beszéd eltűnnek, érthető ha mégsem akarja, velünk nőkkel is előfordulhat, de én nőként ilyenkor lezárom, és megbeszélem a másikkal. Férfiként meg ilyen nyámnyila, hogy egy rövid üzenetet hagyjon.


Nem szomorkodom, csak ismerkedés volt, csak maga az a bosszantó, hogy ennyire gyámoltalan valaki.

2021. júl. 26. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!