Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknél belefér, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél belefér, ha egy pasi ki akarja magát élni, majd utána komoly kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés

Ezt jelenti a kiélés:


[link]


2021. júl. 26. 17:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha ilyen életem lenne, a fene se akarná abbahagyni :D Kéne a fenének kapcsolat :D
2021. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
91%

"Ha csaj vagy: éld ki magad szabad vagy szabad szexualitasod van ne törődjön senki a múlttal az a te dolgod"


édes cica, én csak azt várom el a férfitól (azt sem 100%ban) amit adni tudok... nem várom el hogy ne élje ki magát ily módon, úgy hogy közben én meg egy k.va vagyok... gondolkozz kicsit.... ja bocs, neked nincs amivel.

2021. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

"Mintha a férfiaknál előny lenne az öregedés. xDD"

Te nem nézel statisztikákat, felméréseket? Egy férfinél rohadtul előny. Főleg, h ahogy idosodik, tapasztalatot szerez, egzisztenciát épít, ami a csajok nagy vonzója. Nem hiszem el h olyanoknak írkálok akik az alapokkal sincsenek tisztában.

2021. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"édes cica, én csak azt várom el a férfitól (azt sem 100%ban) amit adni tudok"

Jól teszed. Akkor nem rólad szólt az egész, nyilván. Nem tudom minek személyeskedsz.

2021. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#23 Most gold digger kell? Az hogy öreg nem jelent előnyt, az hogy van pénze pedig igen. De hidd el, egy fiatal, jóképű, magas és jó testű srác 10/10 alkalommal levigyorogja a bugyit az ilyen öreg, pénzes csávók csajairól :D


Az hogy van pénzed csak annyit tesz hogy kitudnak zsákmányolni, nem te jössz be jobban nekik.

2021. júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!