Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretehet egy kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretehet egy kapcsolatot, ha az egyik fél folyamatosan messengerezik másokkal? Mennyi az, ami még belefér? Fiűk és lányok válaszát is szeretném kérni.

Figyelt kérdés

Párom (ő a lány) szó szerint minden alkalommal, amikor itthon vagyunk, a telefonján üzeneteket küld és fogad. Bár ez így viccesen hangzik, nem az. Ezt úgy kell elképzelni, hogy abban a pillanatban ahogy hazajön munkából, már elkezdi.

Leülünk beszélgetni, és közben tolja. 1-2 percenként vagy 4-5 percenkéntmikor hogy. , Képes ezt lefekvésig egyfolytában csinálni, de volt már rá példa h arra keltem, h írogat. Teljesen mindegy neki, hogy közöttünk éppen mi a beszélgetés témája, lehet az napi történések megbeszélése, vagy egy komoly beszélgetés fonros érzelmi témákról, vagy épp egy vita vagy veszekedés közben is. Szó szerint nincs olyan témánk, ami alatt ezt felfüggesztené. Hosszú-hosszú ideje megy ez. Nem friss kapcsolat, már 5 éve együtt vagyunk. Először csak zavart, később már idegesíteni kezdett ez a szokása. Nagyon sokszor szóvá tettem már neki, és mára már ott tartunk, hogy mindennapos vitaforrás. Kollégákkal beszélget amikor hazajön. Ezzel semmi gondom, megbeszélik a napot, vagy bármit, ez természetes. De szerintem normális keretek között ennek 5-6-8 üzenetváltás után abba kellene maradnia aznapra, és nem úgy zajlani, h az egész esténket átszövi. A későbbi, esti beszélgetései egy fiú kolléga, aki nagyon jó érzelmi barátja. Akivel mindent megbeszélnek. A fiű is megosztja vele minden gondját, és párom is elmond neki mindent. Rólunk, rólam is, a vitáinkat, a veszekedéseinket, és szó szerint olyat is, ami nem történt meg. A libidom lement a nullára, mwrt ha mondjuk iszogatunk este tízkor, és minden körülmény adott egy jó sexhez, ahogy meglátom h megint ír, düh fog el, és lőttek az estének. Szerintetek mi lehet erre a helyzetre a megoldás? Hogyan álljak hozzá másképpen, mert szeretném ha rendbe jönnénk. Túl rágörcsölök a dologra? Ettől nekem az az érzésem, h ezek a dolgok fontosabbak neki, mint én. Tegnap este űjabb vita emiatt, és azt kaptam, kérjem meg rá hogy tegye le amíg beszélgetünk és leteszi. Erre mindig kérnem kell? Véleményeket szeretnék kérni róla es rólam, hogy oldjuk ezt meg. A végére tedd oda, fiú vagy lány vagy-e!!! Most a végére az jutott eszembe, hogy megmutatom Neki ezt a postomat. Így afféle párkapcsolati terapeutáink lehetnétek. Ha valaki neki mond véleményt, tegyen így, és ha nekem, akkor úgy. Majd mi együtt elolvasgatjuk, és hátha ez hozzájárulhat a megoldáshoz.



#Messenger #titkos üzenetek
2021. jan. 30. 07:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez nagyon idegesítő szokás lehet, mint egy tizenéves tini aki a barátnőivel mindig cahatelt de közben elfelejtett felnőni.

Én mindig megadom a páromnak a tiszteletet, ha hozzám szól, és semmi életbevágó nincs, arccal lefelé van a telefonom míg beszél. De igazából bárkivel vagyok együtt élőben az a fontosabb, mint a telefonom.

Azért nem mondom hogy dobd ki a picsába, mert az egy jó jel hogy felajánlotta hogy leteszi a telefont.

Szerintem meg kéne beszélnetek, hogy ahogy hazaér onnantól valamikor van egy óra, amíg nem zavarod, telefonozhat, a többiben pedig leteszi.

2021. jan. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
44%
Barátnővel, barátokkal alap dolog, ha beszélgetünk félretesszük a telefont, hogy egymással tudjunk foglalkozni. A barátnőd tiszteletlen, kapcsolat elején se tűrtem volna, hogy valakira folyton várnom kelljen mert másnak ír. Korábban elfogadtad őt így, ha kedvesen rászólsz és leteszi, mindenképpen pozitívum. Szerintem értékelhetnéd, hogy egy cselekvést ami 5 évig általános volt és nem zavart a kedvedért mindig változtat rajta.
2021. jan. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
És az említett lelki társával folytatott örökös csevegés, aminek a megléte ír leginkább felül mindent?
2021. jan. 30. 07:38
 4/36 anonim ***** válasza:
54%
Ha a kapcsolat előtt is megvolt akkor rendben van, ha mellette alakult ki, akkor valami hiányzik az életéből, amit nem tudsz megadni. Ilyenkor az a kérdés, milyen köztetek a kapcsolat, harmonikusan működik, jól érzed magad, avagy csak egy langyos fosban vagytok és mindketten féltek dobbantani?
2021. jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
81%

Azért faca, hogy ő a telefonfüggő, és te alkalmazkodj... Nàlam nem bírt volna ki 2 hetet a kapcsolat, nemhogy 5 évet.

Az igazság az, hogy téged sz#rba se vesz, te teperj, te akarj változtatni, nyald ki a kis fenekét és a vilag teteje is leszakadhat, ő akkor is mobilozni fog. Hát ne haragudj, se nem érett, se nem komoly felfogás, amit ő művel. Hogy mi tegyél? Hogyan állj hozzá? Dobd ki a francba! Ennél csak jobb nők vannak.

Írom ezt nőként. Én is sokat telefonozok, de nem a párom rovására.

2021. jan. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%
Még annyit, hogyha kibeszéli a kapcsolatotokat (mindegy kinek) az már minden határon túlmegy. Sőt. Azért ha tisztelem a párom és az ő magánéletét, nem pofázom el mi megy ptthon. Egy kapcsolat két emberre tartozik, nem háromra (vagy többre).
2021. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
75%

A barátnőd neveletlen. Ha veled beszél, ne akkor chateljen. A "lelkitársöribariikerlángjának" meg ne teregesse a családi szennyest, qrvára semmi köze a kapcsolatotokhoz. Miért kell neki tudni? Tanácsot adjon neki? Kiskorú vagy fogyatékos a csaj, hogy neki erre van szüksége? Ha egyik sem, akkor az a csávó az szerintem, akit melegen tart, ha ti szétmentek.


Mondd meg neki, hogy ezt nem kell mondani minden alkalommal, leeshetett volna neki 5 év alatt, ha nem szefos...

2021. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Barátom jol megoldotta egyszer. Kocsiban menet közben kivette a telom a kezemből és kivágta az ablakon..

Másnap vett újat..:D

2021. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe sem jut, hogy a telefont nyomkodjam. Megérzem a barátom illatát és máris csak rá tudok figyelni:D azt nem mondom, hogy nem nézem meg, nem válaszolok másnak... de uramatyám. Ez komoly függőség szerintem a barátnőd részéről.


Neked kérdező azt ajánlom, hogy ne vedd semmibe magadat, mert ez nagyfokú tiszteletlenség a barátnőd részéről és szerintem értékes ember vagy, ugyanúgy, mint a barátnőd is, akit szeretsz. Magadat is szeresd és ne engedd, hogy így bánjon Veled. Tehát, ha nem változtat, akkor keress valakit aki figyel rád.


A barátnődnek pedig azt ajánlom, hogy, ha még mindig szeret egyáltalán, akkor vegyen téged is figyelembe... :)


Ha nem megy, akkor nem kell erőltetni.

2021. jan. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
75%

Nekem van telefonfüggő (barát)barátnőm. Ha találkoztunk és beszélgettünk, ő is kapott üzeneteket, előkapta a mobilt és válaszolt rögtön, közben nekem meg mondta, hogy "Mondjad nyugodtan, figyelek.". Erre bevett válaszom volt, hogy "Figyelsz, de nem rám." Ekkor rendszerint bocsánatot kért, arra az üzenetre még válaszolt, aztán eltette a telóját. Egy idő után megtanulta, hogy engem ez zavar és már elő se vette.

Tudatosítsd a barátnődben, hogy ha a beszélgetésetek közben ő mással dumál, az pont olyan, mintha hárman állnátok egymással szemben és mikor te épp hozzá beszélsz, ő elfordulna és a másikkal kezdene beszélgetni tök más dologról. Egyszer egyszer előfordul, de nem sorozatosan, főleg nem állandóan. Ha nem esik le neki, mennyire megaláz ezzel, akkor felejtős a dolog.

Azzal, hogy azt mondja, hogy kérd meg, hogy tegye le :D :D :D Időt akar húzni, hiszen te megkérted rá valószínűleg számtalanszor :D :D :D De oké. legyen, sarokba állította magát a kisasszony. Ha legközelebb ilyen van, szólj rá. Ha leteszi, van remény. Ha nem ... a következő csak jobb lehet.

2021. jan. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!