Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyek a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyek a barátnőmnek ajándékot, ha ő kezeli a pénzügyeket?

Figyelt kérdés

Soha nem tartok magamnál pénzt, a fizetésem 100%-át a barátnőmnek adom. Ő intézi a vásárlást, számlákat, egyszóval mindent.

Egy kávára való pénzem sincs, ha szükségem van valamire akkor ő megveszi, ami így nagyon jó és kényelmes nekem.

Nemrég a szememre vetette, hogy soha nem lepem meg semmivel, és hogy még virágot sem kapott tőlem.



2021. júl. 27. 09:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Húha. A popsidat ki tudod törölni, vagy azt is a barátnőd intézi?
2021. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
A kaját is megrágja neki, elvégre így a kényelmes.
2021. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Te figyelj mar koma, gondolom az alsogatyadat is o hordja helyetted.
2021. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kérj zsebpénzt.
2021. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is én kezelem a pénzügyeket, de közös bankszámlánk van két kártyával, így gyakorlatilag a férjem is hozzáfér a teljes kerethez.


Többnyire van itthon kp is egy borítékban, azt szoktam kérni, hogy szóljon, ha vesz ki belőle - mármint nem engedélyt kell kérnie, csak szólni, hogy tudjam, kevesebb van a borítékban, és ha megyek pénzt kivenni, akkor pótoljam. Egyébként azt vesz, amit akar, nincs elszámoltatás.


A nagyszüleimnél volt divat, hogy a papa leadta az egész fizuját, és kapott vissza valamennyit zsebpénz gyanánt. Ilyet az esetünkben egyszerűen el sem tudok képzelni, mert tényleg bármire kellhet, ezért fontos, hogy mindig legyen nála pénz, vagy legalább bankkártya.


Szerintem egy kicsit "lazítani" kellene a rendszereteken. Vagyis nem tartom gondnak, hogy mindent a barátnőd intéz, de valamennyi pénznek mindig kellene nálad lenni. Aztán akkor időnként meglepheted virággal vagy csokival.


34/N

2021. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%
Basszus, és ha meginnál egy kávét, vagy megéhezel nap közben? Esetleg ebben a hőségben egy ásványvizet sem tudsz venni? Ez szerintem nagyon gáz. Amúgy az utolsó jót írt, miért nincs a számlátokhoz társkártyád, ha bármi van, te is hozzáférsz.
2021. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%
Én hajlok rá, hogy csak troll.
2021. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csóreljál valamit, annyi időd csak van 300 óra munka mellett.
2021. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Te egy főnyeremény pasi vagy!


Ilyet keresek én is!


28 N

2022. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!